ASUS TUF FX506HCB sürücüleri nasıl kurulur?

Sparroww

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar FreeDOS olarak gelen cihazıma Windows'u kurdum. Şu an touchpad çalışmıyor. Diğer sürücüleri nasıl kurabilirim? Yardımlarınızı bekliyorum.
Arkadaşlar FreeDOS olarak gelen cihazıma Windows'u kurdum. Şu an touchpad çalışmıyor. Diğer sürücüleri nasıl kurabilirim? Yardımlarınızı bekliyorum.
Dostlar internet sürücüsü yok diyor. Nasıl çözebiliriz bu sorunu?

Son düzenleme:

Bu linkten modeli seçip attığım başlıklardakilerin hepsini yükle ve kur

Pointing Device
Audio
Chipset

Bu da Bluetooth için olan.
Tamamdır hocam. Bi de hangi ayarları tavsiye edersiniz? Armoury create üzerinden yapabileceklerimden veya diğer ayarlardan?
Hocam yeniden başlarken f2'ye devamlı basın sonra bios'a girer. Oradan advence'te sürüm yazar kaç olduğunu atarsanız son sürüm mü öğrenebiliriz.
30*'lü bir şey olması lazım.
Hocwm bios version no 308 yazıyor şimdi kontrolü ettim. Güncel sanırım?

Son düzenleme:
Tamamdır hocam. Bi de hangi ayarları tavsiye edersiniz? Armoury create üzerinden yapabileceklerimden veya diğer ayarlardan?

Hocwm bios version no 308 yazıyor şimdi kontrolü ettim. Güncel sanırım?
Hocam v309 var. İstediğiniz zaman kurabilirsin tabi. Win Update'si yok çünkü onun.
Onun dışında Windows'un ayarlarına bi göz gezdirebilirsin. Nvidia Experience işine yaramıyorsa silebilirsin. Nvidia Denetim Masası ve Intel Kontrol Merkezine bakabilirsin. Armoury Crate'de klavye ve ekran ayarlarını değiştirebilirsin. Oyun oynarken Turbo, günlük işlerde Sessiz ve Performans'ı seçebilirsin.

Bunlar zip uzantılı. Exe veya bat dosyalarla kurabilirsin. Ekran hızı ile alakalı servisler.

Geri
Yukarı