ASUS TUF FX506LI-HN085 için RAM önerisi

Tamam sorunsuz çalışıyor :) Cidden şanslısın.
Laptoptan aşırı memnunum hocam. Şansıma tamda çaresiz çaresiz HP alacakken @Radeon RX 5500M sağ olsun Amazon Prime indirimlerinde 8800 TL olan bu laptopu almamı önerdi, iyi ki de almışım diyorum. BF5, Detroit ve Valorant oynadım şu ana dek. CPU sıcaklığı 87 dereceyi, GPU sıcaklığı 80 dereceyi geçmedi sanırım oyunlarda.
Tek şikayetim sanırım laptopun kasasının parmak izi bırakması olacaktır.
@Ray Kurzweil Hocam arkadaşımın SPD sekmesi ekran görüntüsü aşağıda.

WhatsApp Image 2021-09-07 at 12.17.28.jpeg
-

Son düzenleme:
Laptoptan aşırı memnunum hocam. Şansıma tamda çaresiz çaresiz HP alacakken @Radeon RX 5500M sağ olsun Amazon Prime indirimlerinde 8800 TL olan bu laptopu almamı önerdi, iyi ki de almışım diyorum. BF5, Detroit ve Valorant oynadım şu ana dek. CPU sıcaklığı 87 dereceyi, GPU sıcaklığı 80 dereceyi geçmedi sanırım oyunlarda.
Tek şikayetim sanırım laptopun kasasının parmak izi bırakması olacaktır.
@Ray Kurzweil Hocam arkadaşımın SPD sekmesi ekran görüntüsü aşağıda.

Eki Görüntüle 1160251-
1Rx8 arkadaşın da şanslıymış :)

Kingston KVR32S22S8 uyumludur.

Aslında çipler Micron olduğu için Crucial DDR4 3200 CL 22 alsanız daha da iyi olur ama satışta bulamadım. Monster ve gamegaraj kullanıyor talep ederseniz satabilirler ücreti karşılığında.

Bizdeki sorun demek bu cihazlarda da var. Laptop 2 slot ama yazılımsal hatadan dolayı quad channel modu aktif bu nedenle 4 slotlu olarak gözüküyor. İleride düzelir umarım Asus’a bildirin yazılımsal bir hata bu.
Evet hocam. Asus burada bir hata yapmış.
Evet hocam. Asus burada bir hata yapmış.
Üst sınıf çoğu anakartlarda bile olmayan Quad Channel desteği var diye işlemiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı