ASUS TUF FX706HM-HX037 nasıldır?

https://www.hepsiburada.com/asus-tu...magaza=Hepsiburada&url_src=and-product-detail arkadaşlar bu cihaz hakkında yorumlarınız nedir? Eskileri gibi kronik sorunları var mı acaba? Bildiğim kadarıyla 2021 model bunlar.

Ürünü açıp kullanmaya başladıktan sonra ve her defasında ekran da boydan boya koli bandından biraz daha kalın bir şerit saliselik olarak karıncalanma ve süreklilik gösteriyor baatte 5 veya daha fazla bir şekilde çıkıyordu bizde bu sorundan dolayı 1 hafta sonra iade ettik.

Ürünü açıp kullanmaya başladıktan sonra ve her defasında ekran da boydan boya koli bandından biraz daha kalın bir şerit saliselik olarak karıncalanma ve süreklilik gösteriyor baatte 5 veya daha fazla bir şekilde çıkıyordu bizde bu sorundan dolayı 1 hafta sonra iade ettik.
Servise göndermeyi deneseydiniz.

Servise göndermeyi deneseydiniz.
9 Ekim tarihli fiyatı olan 17.800 TL verip. ilk dakikadan itibaren çıkan problem için servisten ziyade, ya değişim ya da iade olur. Ben de öyle yaptım. 18 Ekim de ürün stoklarda bulunmadığından dolayı para iadesi yapıldı.

Dosya Ekleri

• IMG-20211015-WA0010.jpg
    IMG-20211015-WA0010.jpg
    135,1 KB · Görüntüleme: 47
9 Ekim tarihli fiyatı olan 17.800 TL verip. ilk dakikadan itibaren çıkan problem için servisten ziyade, ya değişim ya da iade olur. Ben de öyle yaptım. 18 Ekim de ürün stoklarda bulunmadığından dolayı para iadesi yapıldı.
Allah Allah. Almayı düşünüyordum ama... Şu an stokta da yok zaten. Aynısının 15.6" olanı mevcut stokta.

Geri
Yukarı