ASUS TUF Gaming 15 ve Logitech G29 alınır mı?

Ürünlerin durumu iyi ise fiyat fena değil fiyat. Garantileri var ise kaçırma.

Bana da mantıklı geliyor bir de eğer bilginiz varsa AAA oyunları nasıl oynatır internetten baktım biraz 30-60 FPS arası değişiyor. Sizce gerçek değerler midir çünkü ne zaman internetteki FPS testlerine baksam sürekli 2 katı falan daha az FPS değeri veriyorlar.

Bana da mantıklı geliyor bir de eğer bilginiz varsa AAA oyunları nasıl oynatır internetten baktım biraz 30-60 FPS arası değişiyor. Sizce gerçek değerler midir çünkü ne zaman internetteki FPS testlerine baksam sürekli 2 katı falan daha az FPS değeri veriyorlar.
1650 artık eski nesil bir ekran kartı. Çok beklentiniz olmasın videolardaki fps değerleri ortalama olarak doğruyu verebilir tabii laptopun kondisyonu da önemli.

Bu modeli bilmiyorum fakat ben daha once RTX 3060'li TUF F15 almistim ve memnun kalmamistim. Cunku ekran karti watt degeri dusuktu ve cihada MUX switch yoktu. Kisacasi yeterli performans alamamistim. O yuzden bence biraz daha iyi arastirmakta fayda var. O donem bu TUF gaming F15'imi satip bir Monster Tulpar almistim ve performans olarak cok daha iyiyidi. Suanda da bir HP Victus kullaniyorum, ayni sekilde gayet memnunum.

Bu modeli bilmiyorum fakat ben daha once RTX 3060'li TUF F15 almistim ve memnun kalmamistim. Cunku ekran karti watt degeri dusuktu ve cihada MUX Switch yoktu. Kisacasi yeterli performans alamamistim. O yuzden bence biraz daha iyi arastirmakta fayda var. O donem bu TUF Gaming F15'imi satip bir Monster Tulpar almistim ve performans olarak cok daha iyiyiydi. Şu anda da bir HP Victus kullanıyorum, ayni sekilde gayet memnunum.

Bana cazip gelmesinin en büyük sebebi direksiyon seti çünkü hemen hemen direksiyon seti o fiyatta ama eğer performansı düşük ise almamın hiçbir mantığı yok teşekkür ederim.

Laptop alacaksanız bilemem ama sırf ikisi bu fiyata diye alıyorsanız önermem bu sistemin benzerini 1650 Super ve i5 10400F (masaüstü) kullanıyorum perfomansı standart oyunlar için yeterli olsa da sırf direksiyon için bu parayı hakediceğini düşünmüyorum.

Direksiyon seti ile oynayabilecegin oyunlari dusunuyorum ETS2, Forza Horizon, Assetto Corsa falan, o ekran karti butun bu oyunlari rahatlikla kaldirir. Sonuc olarak sana kalmis bir durum. Ben sadece kendi tecrubelerimi anlattim. Bu oyunlari oynamak icin ultra iyi bir ekran kartina falan gerek yok.

Biraz da araştırıp almak daha mantıklı o zaman verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim. Eğer bu fiyat bandında bildiğiniz başka laptoplar varsa söylerseniz sevinirim Max 30.000 çıkabilirim. Sıfır 2. el fark etmez.

Geri
Yukarı