ASUS TUF GAMING 27" VG279Q1A vs Dell G2722HS 27 inç

Alperen Demirrr

Hectopat
Makaleler
1
ASUS TUF serisinden hallice çektim. O yüzden kimseye önermiyorum genelde. TUF serilerinde kronik sıkıntılar olabiliyor.(şans işi)ama Dell'in bu serisinde sorun yaşayan görmedim ışık sızması(bu da sorun sayılmaz) tarzı sorunlar haricinde.

ASUS TUF serisinden hallice çektim. O yüzden kimseye önermiyorum genelde. TUF serilerinde kronik sıkıntılar olabiliyor.(şans işi)ama Dell'in bu serisinde sorun yaşayan görmedim ışık sızması(bu da sorun sayılmaz) tarzı sorunlar haricinde.

Sağ olun hocam bu mesajınıza da dikkat edeceğim bir de bu ASUS'ta NVIDIA G-SYNC var mı?

@Saint Lucia Hocam ben aslında 10000 liralık LG'nin Amazon'da satılan modelini alacaktım sonradan sistemim 2K yetmiyor diye şu anlık böyle alayım dedim 25bin lira kasa bütçem var büyük ihtimalle 4060'lı 4060 Ti'lı sistem alabilirim. Ondan sonra yükseltebilirsem kasamı o zaman 2K da düşünüyorum.

Asus da ölü piksel çıkarsa 5 tane veya daha fazla olursa değişim oluyor diye biliyorum, asus o konuda sıkıntı bütçenizi aşar mı bilmiyorum ama ben bu ürünü aldım inanılmaz iyi çok memnunum HDR400 var, fast ips ve 2k. DELL ürünlerinde 1 piksel olsa bile birebir değişim var.

ASUS da ölü piksel çıkarsa 5 tane veya daha fazla olursa değişim oluyor diye biliyorum, ASUS o konuda sıkıntı bütçenizi aşar mı bilmiyorum ama ben bu ürünü aldım inanılmaz iyi çok memnunum HDR400 var, Fast IPS ve 2K. Dell ürünlerinde 1 piksel olsa bile birebir değişim var.

Hocam şu an sistemim yetmiyor galiba 2K ya 25 bin TL'lik kasa alacağım şu an Dell alırsam. Sonradan da 2K'lık kasa dizersem bu monitörü kesin alacağım sağ olun

Asus da ölü piksel çıkarsa 5 tane veya daha fazla olursa değişim oluyor diye biliyorum, asus o konuda sıkıntı bütçenizi aşar mı bilmiyorum ama ben bu ürünü aldım inanılmaz iyi çok memnunum HDR400 var, fast ips ve 2k. DELL ürünlerinde 1 piksel olsa bile birebir değişim var.

Merhaba. Ürünü bu siteden mi satın aldınız? Ben ölü pikselli monitör gelmesinden ve işkence gibi olan iade süreçlerinden ötürü internetten almaya korkuyorum. Eğer oradan aldıysanız iade ve değişim konusundaki politikaları hakkında bilginiz var mı?

Geri
Yukarı