ASUS TUF Gaming 550B vs 650B

8 GB 3060'a o para verilir mi hocam. Özelleştirme kısmında bulunuyormuş tamam.

8 GB 3060'a o para verilir mi hocam.

Hiç dikkat etmedim zaten önce AMD bir sistem önerdim sonra AMD istemediğini hatırladım direkt düzeltmeye çalıştım, özür diliyorum.

Hiç dikkat etmedim zaten önce AMD bir sistem önerdim sonra AMD istemediğini hatırladım direkt düzeltmeye çalıştım, özür diliyorum.

12 GB olarak özelleştirilebiliyormuş üstteki üründe 1400 TL fazla verilerek 12 GB yapılabilir ama tabii işlemci tercihi ve diğer parçaların kalitesine göre bu sistemde tercih edilebilir.

Aralarından en iyisi Epic sanırım işlemcisi 5600 olanın anakartı A320 o yüzden tercih edilebilir Epic'deki PSU 650W ileri yönelik biraz daha iyi olur.

Teşekkür ederim 🙏 Hocam bu arada alacağım sistem kafama çok yatmadı. 21.000₺ ye monitör ve kasa önerir misiniz? Amd ekran kartı olmazsa sevinirim.

Rica ederim. Hazır sistem ve monitör piyasasını epey uzun zamandır takip etmiyorum. İlgimi çekmiyorlar yani. O sebepten yanlış yönlendirmeyeyim. Arkadaşlarımız yardımcı olurlar.

İçinize sinmeyecekse toplama bir sistem de yapılabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı