ASUS TUF Gaming A15 2023 Thunderbolt var mı?

XYLON

Kilopat
Merhaba DisplayPort yok laptopta.
Ama G-Sync almak icin Type-C'den alabiliyormusum dogru mu? Kablolari bir hayli pahali ve 3.1 olmazmis 3.2 olmasi sartmis galiba? Forumda birini gordum goruntu alamamis? Genel olarak bu konuya hakim biri ariyorum. Bu laptopta Thunderbolt var mı yok mu bilmiyorum da.

Thunderbolt Intel'in olduğu için AMD modellerde olmuyor çoğu durumda, modelde alternatifi USB 4 var fakat görüntü almak için kullanabiliyorsunuz gene. Portların bilgisi;

Thunderbolt Intel'in olduğu için AMD modellerde olmuyor çoğu durumda, modelde alternatifi USB 4 var fakat görüntü almak için kullanabiliyorsunuz gene. Portların bilgisi;

Peki kac hz destekliyor gsync var monitorde en iyisi bu olur dimi aktarmak icin monitore hdmi a göre

ASUS TUF Gaming A15 (2023) modelinde Thunderbolt desteği bulunmamaktadır. Ancak, bu modelde Type C USB 4 DisplayPort desteği bulunmaktadır. Bu sayede, uygun bir kablo ile ekranınıza görüntü aktarabilirsiniz. Ancak, bu özelliğin tam olarak nasıl kullanılacağı ve hangi kablonun gerektiği konusunda daha fazla bilgi için cihazınızın kullanım kılavuzuna veya ASUS müşteri hizmetlerine başvurmanızı öneririm bu şekilde daha sağlıklı bir sonuç elde edebilirsiniz hem de paranızı yanlış ürünlere harcamamış olursunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı