ASUS TUF Gaming A15 alınır mı?

14500HX inanılmaz bir işlemci olmuş zaten. Beklemiyordum açıkçası. Victus tasarımı çok hoş ben sadece sağlamlığını eleştiriyorum. Victus da çok öneririrm zaten düşük bütçelerde. Ama Nitro 16 ya da A15 varken alınmamalı diye düşünüyorum. İşlemci arkadaş için önemliyse A15 de alınmaz.
Sana bir şey diyeyim hocam menteşe olarak en kalitelisi Victus 16. Nitro 16 menteşeleri çok hassas. Tuf A15 çok beğendiğim bir seri değil istisna modeller hariç marka adı altında pahalı satılıyor. Nitro 5 alırım o A15'i alacağıma.

Sana bir şey diyeyim hocam menteşe olarak en kalitelisi Victus 16. Nitro 16 menteşeleri çok hassas. Tuf A15 çok beğendiğim bir seri değil istisna modeller hariç marka adı altında pahalı satılıyor. Nitro 5 alırım o A15'i alacağıma.
Hocam Victus ekranına dokununca 30 derece sallanıyordu geçen sene :D. Nitroya öyle demenize şaşırdım çok beğenenler gördüm ve duydum. A15 bi ara çok f/p bir seriydi ama şuanki fiyatları fazla yükselmiş. Uygun fiyata bulunursa alınır anca onun dışında uçmuş gibi.

Hocam Victus ekranına dokununca 30 derece sallanıyordu geçen sene :D. Nitro'ya öyle demenize şaşırdım çok beğenenler gördüm ve duydum. A15 bir ara çok F/P bir seriydi ama şu anki fiyatları fazla yükselmiş. Uygun fiyata bulunursa alınır anca onun dışında uçmuş gibi.

Menteşe olarak sağlam tek elle açamazsın Victus'u. Bu seneki modelde menteşeler sıkılaşmış ekran sallanmıyor diye gördüm incelemelerinde. Geçen seneki victusu bende hayatta hiçbir yerde önermem çamur gibi ekran falan alınmazdı bu seneki f/p gibi.

Geri
Yukarı