ASUS TUF Gaming A15 FA506II kasma ve takılma problemi

aşağıdaki gibi bir çözüm bulunmuş diyolar. denedim bekliyorum takılma olacak mı diye:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ne yazık ki benimki devam ediyor :/

Yabancı kanallarda bu şekilde bir yöntem buldum. Deneyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam bu arada ne yaptınız kasma durumu devam ediyor mu bu cihazı almayı düşünüyordum ama böyle sebeplerden dolayı askıya aldım beklemedeyim. Bu sorunla karşılaşan diğer arkadaşlar ne yaptı son gelişme nedir?

Yabancı kanallarda bu şekilde bir yöntem buldum. Deneyebilirsiniz.

Hocam bu arada ne yaptınız kasma durumu devam ediyor mu bu cihazı almayı düşünüyordum ama böyle sebeplerden dolayı askıya aldım beklemedeyim. Bu sorunla karşılaşan diğer arkadaşlar ne yaptı son gelişme nedir?
Üzerinden yıllar geçti hala sıkıntı duruyor. Problemi artık özümsedim o yüzden gözüme batmıyor. Yeni modellerde devam ediyor mu bilmiyorum.

Peki hocam bu dediğiniz olay her oyunda mı gerçekleşiyor? Bir de anlık frame düşmesi dediğiniz olay örneğin FPS'in anlık 20-30 FPS lere düşüp tekrardan çıkması mı?
Oyuna mahsus bir şey değil. Herhangi bir zamanda olabiliyor. Bana günde 1-2 kez oluyor. Genelde dert edicek kadar sıkıntılı yerlerde olmuyor ama adamı çileden çıkartıcak derecede kötü zamanlarda da olabiliyor.

Peki hocam bu dediğiniz olay her oyunda mı gerçekleşiyor? Bir de anlık frame düşmesi dediğiniz olay örneğin FPS'in anlık 20-30 FPS'lere düşüp tekrardan çıkması mı?

Hayır hayır FPS'e yansımıyor ama saliselik takılıyor frametime süresinin 3 iken bir anda 25 olmasından anlayabiliyorsunuz.

YouTube'da incelemelere baktım 2 videoda da aynı sorun vardı tüm cihazlarda olan bir sorun sanırım.

Geri
Yukarı