ASUS TUF Gaming A15 FA507NU-LP051W alınır mı?

30 bin TL'ye HP model laptop alınmaz. ASUS TUF kesinlikle daha iyi bir de 8 GB RAM daha eklersen çok daha performanslı olur. ASUS TUF Gaming ısınan bir model diyorlar ama gene de HP göre iyidir. ROG STRIX de var bu bütçeye RTX3050'li çok oyun oynamayan biriysen onu da tercih edebilirsin.
Hocam ısınma sorunu problem olacak düzeyde mi peki ? Laptop boşta çalışırken de ortalamanın üzerinde mi ısınıyor ?

Arkadaşlar iyi günler diliyorum. Başlıkta belirtiğim laptop özellikleri bakımından beni cezbetti. Aşağıya linkini koyacağım üç bilgisayar arasında kaldım aslında. Siz ne düşünüyorsunuz? Üçü arasından fiyatına göre en mantıklısı sizce hangisi? ( Not: Bütçeyi daha fazla arttıramam.)
Asus Tuf Gaming A15 Fa507nu-Lp051w
HP Victus Gaming 16 68P42EA
Acer Nitro 5 AN515-57
Arkadaşlar ek olarak bir sorum daha var. Elimde 8 GB 3200 MHz DDR4 laptop RAM'i bulunuyor. Bu RAM'i ASUS laptopa takabilir miyim? Takarsam bir zararı olur mu?
İndirim ile birlikte 27.5K'ya aldım arkadaşlar geçen cumartesi günü. Bugün fiyatına baktım ve 29 binden 36 bine fırlamış fiyatı. Tam zamanında almışım gerçekten.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı