ASUS TUF Gaming A15 FA507NV-LP038 nasıldır?

Alakasız olacak ama ssd vidasını hangi boyutta tornavida ile çıkardınız az zorlasam anakartı kıracagım zaten yeterince yalama yaptı 3* ve 4*100 olmadı maalesef

3 ay oldu alalı, çok ağır oyunlar oynuyorum müzik prodüksiyonu ve video edit ile de uğraşıyorum. Hiçbir şikayetim olmadığı gibi gerekli yükseltmeler ile beklentimin çok üstüne çıktı. 8gb stock ram i 24'e, 500gb stock ssd'yi 1.5tb'a çıkardım. Bu fiyat bandında rakibi yok.

Alakasız olacak ama ssd vidasını hangi boyutta tornavida ile çıkardınız az zorlasam anakartı kıracagım zaten yeterince yalama yaptı 3* ve 4*100 olmadı maalesef
Hocam pense ile anakarta değdirmeden yaptım. Yukarı çekerek çevirince çıktı.

3 ay oldu alalı, çok ağır oyunlar oynuyorum müzik prodüksiyonu ve video edit ile de uğraşıyorum. Hiçbir şikayetim olmadığı gibi gerekli yükseltmeler ile beklentimin çok üstüne çıktı. 8gb stock ram i 24'e, 500gb stock ssd'yi 1.5tb'a çıkardım. Bu fiyat bandında rakibi yok.

Hocam pense ile anakarta değdirmeden yaptım. Yukarı çekerek çevirince çıktı.
Bilgisayarcıda hallettim bende arkadaşta tornaavida ile çıkardı ben beceremedim herhalde anakarta fazla baskı yapmak istemedim bende kc3000 taktım Windowsu kopyaladım çok daha iyi oldu ramleri de 2x16 yaparsam eldeki ramları satıp cok iyi olacak

Bilgisayarcıda hallettim bende arkadaşta tornaavida ile çıkardı ben beceremedim herhalde anakarta fazla baskı yapmak istemedim bende KC3000 taktım Windows'u kopyaladım çok daha iyi oldu RAM'leri de 2x16 yaparsam eldeki RAM'ları satıp cok iyi olacak

Hocam ben de bu laptopu almayı düşünüyorum. 2 ayrı SSD yeri mi var yoksa tek SSD yeri mi?
Yani kendi SSD'si varken ayrıyeten 1 TB SSD alsam ikisini de takabiliyor muyum?

Hocam ben de bu laptopu almayı düşünüyorum. 2 ayrı SSD yeri mi var yoksa tek SSD yeri mi?
Yani kendi SSD'si varken ayrıyeten 1 TB SSD alsam ikisini de takabiliyor muyum?
Toplamda 2 ssd yuvası var 90 wh pili oldugu için hdd yuvası yok 2 yuvada gen4 destekli kendisinde gelen ssd micron 2400 marka dramsiz diye biliyorum hızı daha yavaş 4200/1800 olması lazım diğer yuvaya da ben kc3000 1 tb taktım vaad edilen 7000/6000 hızları almaktayım takabilirsiniz yalnız ssd vidasına dikkat edin zor çıkıyor ph1 tornavida ile deneyin bi süre sonra yalama oluyor çünkü

Bana da Realtek gelmiş fakat CS:GO oynarken ping 70'ten 350 400e anlık çıkıyor yavaşça iniyor sürekli oluyor sizde de böyle mi durum?
Kanka realtek 8852be bazıları sorunlu wifiden atıp duruyor. bağlantıyı ara sıra kesiyor. Kronik asus tantanaları işte. WİFİ kartını değiştirmeden düzelmez bu sorun, bendede aynı şey var garantisine yollayıp değiştirteceğim. Siz değiştirdiniz mi ?

Yeri gelmişken sorayım özellikle 8 tuşunun altında ve aynı hizada kalan tuşlarda rgb ledleri tam yanmıyor gibi hatta bazen renkler geçişli gibi görünüyor sizde de durum aynı mı 4060 fa507nv olan modeli kullanıyorum

Yeri gelmişken sorayım özellikle 8 tuşunun altında ve aynı hizada kalan tuşlarda rgb ledleri tam yanmıyor gibi hatta bazen renkler geçişli gibi görünüyor sizde de durum aynı mı 4060 fa507nv olan modeli kullanıyorum
Aynı dostum aynı 8 tuşunun altında renkler farklı gibi duruyor değil mi? O ledlerin yapısından kaynaklı, sendeki bir donanım hatası değil yani. RGB geçişlerinde farketmiyosun zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı