ASUS TUF Gaming A15 fan sökme

Bir bilgisayara macun değişimi yapmak için gerekli ekipman malzeme bu tip şeyler nedir ve nereden bulabilirim? Sanırım macunu temizleyebilmek için izopropil alkol gerekiyormuş. Eczanelerde bulunur mu? Neler almalıyım?

Hiçbir şeye gerek yok bir gözlük beziyle silebilirsiniz

Peki bana kaliteli bir termal macun önerir misiniz? Hem ömrü uzun olsun hem de iletkenliği yüksek olsun.

Macunu ıslak mendil ile silebilirsin.

Macunu ıslak mendil ile silebilirsin.
Bu diğerine göre sanırım baya iyi ancak fiyatı çok yüksek gibi. Diğer macun kalitesiz mi acaba abi kaliteli demiş ama.
Hiçbir şeye gerek yok bir gözlük beziyle silebilirsiniz
Peki abi cihazın servisine fanları sorduğumda göndermediklerini, serviste değiştirdiklerini belirttiler. Ben bunun orijinal fanlarını nereden nasıl bulabilirim bir fikriniz var mı?

Bu diğerine göre sanırım bayağı iyi ancak fiyatı çok yüksek gibi. Diğer macun kalitesiz mi acaba abi kaliteli demiş ama.

Peki abi cihazın servisine fanları sorduğumda göndermediklerini, serviste değiştirdiklerini belirttiler. Ben bunun orijinal fanlarını nereden nasıl bulabilirim bir fikriniz var mı?

İsterseniz araştırın attığım macun en F/P macunlardan biri bu bütçede herkes attığım macunu önerir. Orijinal fan konusunda şu an orijinali var mıdır bilmiyorum fanı yağlarsanız ses geçebilir.

İsterseniz araştırın attığım macun en F/P macunlardan biri bu bütçede herkes attığım macunu önerir. Orijinal fan konusunda şu an orijinali var mıdır bilmiyorum fanı yağlarsanız ses geçebilir.
Ortalığı karıştırmadan şu fanı sökebilsem yağlayacağım da. Bloklar işi karıştırıyor. Altında sekman varsa nasıl çıkartabilirim ki? Videoda alttan eliyle bastırıyor adam. Alttan bastırmakla üstten çekmenin farkı ne? Güç bakımından demiyorum ama fanın tam göbeğine 2 taraftan tutunacak bir şey yapıp çeksek bence çıkar. Sizce?

Ortalığı karıştırmadan şu fanı sökebilsem yağlayacağım da. Bloklar işi karıştırıyor. Altında sekman varsa nasıl çıkartabilirim ki? Videoda alttan eliyle bastırıyor adam. Alttan bastırmakla üstten çekmenin farkı ne? Güç bakımından demiyorum ama fanın tam göbeğine 2 taraftan tutunacak bir şey yapıp çeksek bence çıkar. Sizce?

Fanı daha çok zorlamayın çok pahalıya satıyorlar hem de orijinal mi belli değil. Alttan bastırıp üstten çekiyor yani daha fazla kuvvet uyguluyor.

Fanı daha çok zorlamayın çok pahalıya satıyorlar hem de orijinal mi belli değil. Alttan bastırıp üstten çekiyor yani daha fazla kuvvet uyguluyor.
Evet 2 sayfada buldum 500 lira diyor 2 fana. Asus gibi bir markanın bu kadar kötü servislerinin olması gerçekten üzücü. O kadar ilgisiz davrandılar ki 2 kez cihaz gönderdim hiçbir şekilde çözmediler üstüne bir de fanımı bozdular.
Eki Görüntüle 922276

İşaretlediğim bloğu sökmeden fanı çıkarmanız imkansız mecburen termal macunda değişmesi gerek sökülen bloğun.
Abi tekrardan merhabalar kusura bakmayın rahatsız ettim. Cihazın fanını söktüm ve sıvı gresle yaağladım herhangi bir sakıncası olur mu?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı