Asus TUF Gaming A15 laptopla oyunlar Ultra ayarda oynanır mı?

laststand

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Yeni bir gaming laptop alma niyetindeyim. Aşağıdaki ürünü gözüme kestirdim. Amacım tüm oyunları ultrada rahat bir şekilde oynamak. Bu laptop bu beklentimi karşılayabilir mi sizce?

Sorunun cevabı evet ama bana kalırsa bu fiyata değmez 4060 lı modeline bakmanı öneririm

Merhaba arkadaşlar. Yeni bir gaming laptop alma niyetindeyim. Aşağıdaki ürünü gözüme kestirdim. Amacım tüm oyunları ultrada rahat bir şekilde oynamak. Bu laptop bu beklentimi karşılayabilir mi sizce?

Kaliteli bir soğutucu alırsan sıkıntı olmadan oynarsın. Belki VRAM az problem oluşturabilir ama.

Masaüstü performansına baktığınızda 4070'te inanılmaz bir düşüş oluyor ona kıyasen 4060'ta bu oran daha az 2.si ASUS'un TUF cihazında verilen para performans farkına değmiyor ama değen cihazlar var ben sadece arkadaşın bütçesini düşündüğüm için bu yorumda bulundum.

Hocam tüm oyunları çok rahat oynatır ancak bir adet soğutucu ve klavye almanızı tavsiye ederim sonradan eliniz yanmasın sıcak yüzünden.

Geri
Yukarı