Elektronik ASUS TUF Gaming B650M-PLUS 4599 TL

Bu ürünü 10 gün önce HB'den 5399'a almıştım. Kutusunu bile açmadım. Bu fiyattan nasıl halledebiliriz? İade edip tekrar mı satın almam gerekir? Başka bir yolu var mıdır?

Bu ürünü 10 gün önce HB'den 5399'a almıştım. Kutusunu bile açmadım. Bu fiyattan nasıl halledebiliriz? İade edip tekrar mı satın almam gerekir? Başka bir yolu var mıdır?

Müşteri hizmetleri ile görüşürseniz farkı hediye çeki olarak alabilirsiniz. Onun dışında tekrar satın alıp iade dışında çözüm yok.

Son düzenleme:
Dolar 18-19 iken böyle fiyatlar yoktu. Bugün dolar 23.6 iken böyle bir çok üründe aşırı indirim var. Donanım fiyatların da genel bir fiyat düşmesi mi var? Yoksa fiyatlar aşırı balondu, bugün galericilere, stokculara kesilen cezalardan sonra donanımcılar ceza yememek için fiyatları mı indirdi? Bilgisi olan var mı?

Dolar 18-19 iken böyle fiyatlar yoktu. Bugün dolar 23.6 iken böyle bir çok üründe aşırı indirim var. Donanım fiyatların da genel bir fiyat düşmesi mi var? Yoksa fiyatlar aşırı balondu, bugün galericilere, stokculara kesilen cezalardan sonra donanımcılar ceza yememek için fiyatları mı indirdi? Bilgisi olan var mı?
Seçimden önce bilgisayarından monitörüne millete fiyatlar artacak diye herşeyi aldırdılar fiyatlar düştü.
Kimseyi dinlemeyeceksin ben bunu anladım. Artacaktı artıyordu ney nerede artıyor kardeşim? Dolar, euro zaten piyasada işlem gördüğü fiyata çıktı görünen kur 18-19'du bankalar 22'den aşağıya vermiyordu zaten.

Bugün galericilere, stokculara kesilen cezalardan sonra donanımcılar ceza yememek için fiyatları mı indirdi? Bilgisi olan var mı?
Galericilere kesilen ceza devede kulak araba piyasasını düzeltmek için 40 fırın ekmek yemeleri lazım. Millet aldıkça fiyatlar düşmez. 1 ay boyunca kimse araba almasın bak nasıl düşüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı