ASUS TUF Gaming F15 Dash alınır mı?

Bütçe
12500₺
Bence zamanla güncelleme ve yamalarla güzel olacak gibi Radeon RX 500 serisi sonrası bir duraklama devrine geçmişti ama yine eskisi gibi küllerinden doğacak bence.

Hocam 500 ve 400e gelecek deniyor ancak çok bir şey beklemiyorum ben. Zaten zayıf kartlar, üstüne ne eklenebilir ki?

Zaten RX 5500M yeterince açıklamış. Normalde bende RTX 3050 Ti bekliyordum ama 4 GB VRAM'den kaynaklı olarak 1660 Ti'lı modellere yöneldim. DLSS gibi bir teknolojisi bulunsa da eninde sonunda VRAM darboğazından dolayı GTX 1660 Ti'dan kötü performans verecek. Aynı şekilde bende RX 5600M'li bir modele yönelmenizi öneririm. Bütçenize uygun RTX 2060'lı laptop yok.

Olabilir hocam, 5500M ile 580 neredeyse aynı kartlar. Şahsen NVIDIA için çok destek vereceklerini düşünmüyorum, ama her şey kardır:)
Hocam MSI Alpha RX5600M için kararımı verdim bütçemi zorlayacağım, teşekkürler hocam aydınlattınız beni :).

Rica ederim hocam hayırlı olsun:)
Hocam tek sorun bütçeme yeten modelin 1 tane stoğu kalması... Neyse daha fazla kişi bu konuyu görmemeli, stok sorunu var. :D
@Radeon RX 5500M Hocam eğer AMD FSR dediğiniz gibi AMD Radeon Mobile RX5xxx serisine gelecekse MSI Alpha alacağım :). Sağ olun tekrardan.

Son düzenleme:
Hocam tek sorun bütçeme yeten modelin 1 tane stoğu kalması... Neyse daha fazla kişi bu konuyu görmemeli, stok sorunu var. :D
@Radeon RX 5500M Hocam eğer AMD FSR dediğiniz gibi AMD Radeon Mobile RX5xxx serisine gelecekse MSI Alpha alacağım :). Sağ olun tekrar.

RX 400 serisine bile geliyor hatta GTX 10 serisi bile kullanabilecek. RX5600M, RTX 2060 Mobile versiyonun muadili gibi yani rakibidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı