Çözüldü ASUS TUF Gaming F15 FX506 lh laptopta mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Kendim bizzat ASUS'a mail yazmayı düşünüyorum yani. Neden koydunuz bu kartı diye.

Yaptıkları şeyler hiçbir işe yaramamış.
Hata yine MediaTek MT7921 Wi-Fi kartı yüzünden alınıyor.

Dosya Ekleri

• Windbg Preview 2_7_2022 5_16_06 PM.png
    Windbg Preview 2_7_2022 5_16_06 PM.png
    79,3 KB · Görüntüleme: 32
Çoğu bu laptop modeline sahip kişilerin bu nedenden dolayı mavi ekran aldığını gözlemledim. İnsanlar boşuna mı para veriyor. İllaki ASUS bundan dolayı çok şikayet almıştır. Neden hala bu modeli satıyorlar anlamıyorum.
Hocam bu arada sizden yine özür dilemek istiyorum. Bu konu varken başka bir konu açmıştım. Aslında niyetim kötü değildi. Kusura bakmayın.

Sorun yok ama o zaman gerçekten sinirlendim. Ben burada o kadar çözüm bulmaya çözüm üretmeye çalışıyorum. Orada yeni açmanız hoş değildi. Neyse kapatalım bu konuyu.

Hocam sorun dediğim gibi bilgisayarda değil.

Sorun MediaTek kartta ve bunu oraya koyan ASUS mühendisinin aklında.
Ucuza kaçalım diye koyuldu herhalde ama sürekli sorun çıkartıyor.

Sorun yok ama o zaman gerçekten sinirlendim. Ben burada o kadar çözüm bulmaya çözüm üretmeye çalışıyorum. Orada yeni açmanız hoş değildi. Neyse kapatalım bu konuyu.

Hocam sorun dediğim gibi bilgisayarda değil.

Sorun MediaTek kartta ve bunu oraya koyan ASUS mühendisinin aklında.
Ucuza kaçalım diye koyuldu herhalde ama sürekli sorun çıkartıyor.

Hocam bu mavi ekran hatasının çözülmesi için tek çare MediaTek kartını mı değiştirmek?

Hocam ne kadar sürücüleri silip baştan da kursak bu kart sürekli çökmeye devam ediyor.

Bilmiyorum ama servise talep açın MediaTek kartı mavi ekran verdiriyor diye.

Tamam, teşekkür ederim.
Sorunum çözüldü. Anakartta sorun varmıştı, değiştirdiler.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı