ASUS TUF Gaming F15 FX506HC-HN044 alınır mı?

Evet Wi-Fi 6 destekli kendi ASUS TUF laptopumu da oradan aldım ve açıkçası bir sıkıntı çıkmadı. Ama ne yalan söyleyeyim aynı şikayetleri bende duymuştum.

Intel'de şu an i7-11800h rakibi ve ondan daha iyi öyle söyleyeyim.
Anladım, valla şu ana kadar en çok aydınlatan kullanıcı sen oldun. Eyvallah.

Şey, bunlardan ikisini sanırım kesin alacağım ama hangisini önerirsin? İkisi de acayip hoşuma gitti.

Acer olan model oyunlarda daha çok FPS verir ve soğutması ortalamadır. ASUS olan ise ekran kartının vraminin 2 GB daha az olması ve güç bakımından GTX 1660 Ti'a eşit olmasından oyunlarda ömrü biraz daha kısa olur. Tabi rekabetçi oyunlar oynuyorsanız bunları düşünmenize gerek yok 2 laptopta kullanılmaz hale gelene kadar sizi götürür.

Evet Wi-Fi 6 destekli kendi ASUS TUF laptopumu da oradan aldım ve açıkçası bir sıkıntı çıkmadı. Ama ne yalan söyleyeyim aynı şikayetleri bende duymuştum.

Intel'de şu an i7-11800h rakibi ve ondan daha iyi öyle söyleyeyim.
Satılmıyor diyoe ROG için?
Acer olan model oyunlarda daha çok FPS verir ve soğutması ortalamadır. ASUS olan ise ekran kartının vraminin 2 GB daha az olması ve güç bakımından GTX 1660 Ti'a eşit olmasından oyunlarda ömrü biraz daha kısa olur. Tabi rekabetçi oyunlar oynuyorsanız bunları düşünmenize gerek yok 2 laptopta kullanılmaz hale gelene kadar sizi götürür.

Ya çok soru soruyorum özür dilerim. ASUS'un artısı var mısır Acer'e göre ya da Acer'in asusa.

Yukarıda belirttiğim gibi Acer'ın ekran kartı biraz daha iyi ama ASUS da aşırı kaliteli bir kasaya sahip.

Bu ASUS ROG satılmıyor bunun gibi ROG var mı?
Yukarıda belirttiğim gibi Acer'ın ekran kartı biraz daha iyi ama ASUS da aşırı kaliteli bir kasaya sahip.
ROG buldum 15K ama 12K var bende. Başka ROG yok mudur?

Son düzenleme:
Bu ASUS ROG satılmıyor bunun gibi ROG var mı?

ROG buldum 15k ama 12K var bende. Başka ROG yok mudur?

Maalesef yok bir de anlamadım nasıl yok stokta gözüküyor. Aşağıdaki linkten diğer sitelere de bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı