ASUS TUF Gaming F15 FX506LI-HN085 alınır mı?

Mhk05

Decapat
Daha fazla  
Selam, laptop almaya karar verdim ve bir modelde karar kıldım. Önce Monster bakıyordum çünkü fiyat bakımından segmentine göre 600-700 TL aşağıdaydı fakat sonra düşündüm, forumları gezdim ve kötü olduğunu anladım. Ardından bir tane ASUS laptop buldum; F15 modeli, laptopun yorumları güzel, soğutma başarısı da iyi. Bu yüzden bununla alakalı merak ettiğim sorular var:
  1. Bu laptop ile oyun oynadığım zaman çok bir ısınma ile karşı karşıya gelir miyim?
  2. Bu laptoplu 4 sene içinde çıkacaklar oyunlar da kasma takılma donma olmadan oynayabilir miyim?

Not: Bana başka laptop önermenizi istemiyorum, 1TB SSD beni çok cezbetti.

Bende öyle düşündüm artı soğutma bakımından çok iyi diyorlar ben her halukarda altına bir soğutma alacağım zaten

Bir de ileride RAM eklemesi için servise gitmesi şart mı ben kendim eklesem servis bir şey fark eder mi?

Bende öyle düşündüm artı soğutma bakımından çok iyi diyorlar ben her halukarda altına bir soğutma alacağım zaten.

Bir de ileride RAM eklemesi için servise gitmesi şart mı ben kendim eklesem servis bir şey fark eder mi?

ASUS eğer herhangi bir zarar verilmediği sürece garantiyi bozmuyor, kendiniz takabilirsiniz.

Selam, laptop almaya karar verdim ve bir modelde karar kıldım. Önce Monster bakıyordum çünkü fiyat bakımından segmentine göre 600-700 TL aşağıdaydı fakat sonra düşündüm, forumları gezdim ve kötü olduğunu anladım. Ardından bir tane ASUS laptop buldum; F15 modeli, laptopun yorumları güzel, soğutma başarısı da iyi. Bu yüzden bununla alakalı merak ettiğim sorular var:
  1. Bu laptop ile oyun oynadığım zaman çok bir ısınma ile karşı karşıya gelir miyim?
  2. Bu laptoplu 4 sene içinde çıkacaklar oyunlar da kasma takılma donma olmadan oynayabilir miyim?

Not: Bana başka laptop önermenizi istemiyorum, 1TB SSD beni çok cezbetti.

Alınabilir bence, güzel bir laptop.

ASUS eğer herhangi bir zarar verilmediği sürece garantiyi bozmuyor, kendiniz takabilirsiniz.

Evet fark ettim demin bir videoda adam anlatıyordu sizin de bilginiz için teşekkürler zaten nasıl bozabilirim ki altı üstü bir RAM yerleştirme daha önce kendi laptopumda aynı şeyi defalarca yaptım sırf sıkıntıdan inşallah ASUS'ta oyun oynadığımız için canımız sıkılmayacak :)
Alınabilir bence, güzel bir laptop.

Aynen harika beni zaten 4 yıl idare etmesi yeterli yeni liseye geçtim üniversite de bilgisayar mühendisliği seçeceğimden dolayı daha sağlam bir şey almayı düşünüyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı