ASUS TUF Gaming F15 laptop modeli iade edilmeli mi?

yamazaki25

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, akşamlar yaklaşık 1 hafta önce indirimdeyken ASUS TUF Gaming F15 modelini 16.200'e aldım. Fakat bazıları kötü olduğunu söylüyorlar. Sizce laptop nasıl? Ben maalasef hiç anlamıyorum bilgisayarlardan. İade etmeme gerek var mı sizce? Kullanmalı mıyım? Laptopun linkini ekliyorum, değerli görüşlerinizi için şimdiden teşekkürler.

bu dediğinizden ne anlam çıkarmalıyım hocam anlayamadım kusura bakmayın cihaz kötümü yani
Cihaz evet kötü ve hem ısınma hemde saglamlik sorunu cikarabilir ileride. Eğer bütçe arttirirsaniz biraz 3050li bir model daha guvenilir olur bence. Eğer oyun oynamayacaksanız bu laptop asla alinmaz zaten. Kullanim amacinizi ve maksimum bütçenizi belirtirseniz baska seyler onerebilirim.

hocam bütçe konusunda bir sınırım yok, yoğun bir iş tempom mevcut arada zaman olunca oyun oynarım diye satın aldım açıkcası onun için çok para vermek istemedim indirime girmişti bir de 16.200 e satın aldım, dediğiniz 3050 versiyonuda o zaman 19000 olması lazımdı internette arastırdıgımda 2050 ve 3050 arasında aşşırı bir fark olmadıgı birbirine yakın oldugu yazıyordu, birde gta 5 de 80-90 , forza horizon 5 de ise 60-80 arası fps gösteriyor sizce bu değerler nasıldır

hocam bütçe konusunda bir sınırım yok, yoğun bir iş tempom mevcut arada zaman olunca oyun oynarım diye satın aldım açıkcası onun için çok para vermek istemedim indirime girmişti bir de 16.200 e satın aldım, dediğiniz 3050 versiyonuda o zaman 19000 olması lazımdı internette arastırdıgımda 2050 ve 3050 arasında aşşırı bir fark olmadıgı birbirine yakın oldugu yazıyordu, birde gta 5 de 80-90 , forza horizon 5 de ise 60-80 arası fps gösteriyor sizce bu değerler nasıldır
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bakarsanız oldukca buyuk bir fark oldugunu görürsünüz. Bütçeniz de varsa şu ürünü öneririm. Hem daha kaliteli hem daha güçlü.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bakarsanız oldukca buyuk bir fark oldugunu görürsünüz. Bütçeniz de varsa şu ürünü öneririm. Hem daha kaliteli hem daha güçlü.

anlaşılan bayagı sogutacaksınız beni cihazdan :)) , buna ram takviyesi yaptım muhtemelen iade olmaz fakat ekstradan alabilirim dediginizi napalım bu kötü ise

Hocam bütçe konusunda bir sınırım yok, yoğun bir iş tempom mevcut arada zaman olunca oyun oynarım diye satın aldım açıkçası onun için çok para vermek istemedim indirime girmişti bir de 16.200'e satın aldım, dediğiniz 3050 versiyonuda o zaman 19000 olması lazımdı internette arastırdıgımda 2050 ve 3050 arasında aşırı bir fark olmadıgı birbirine yakın oldugu yazıyordu, bir de GTA 5 de 80-90, Forza Horizon 5 de ise 60-80 arası FPS gösteriyor sizce bu değerler nasıldır?

Bütçe konusunda ciddi anlamda sınırınız yoksa kötü cihaz almışsınız. 27kya 4050, 35kya 4060 da alabilirsiniz. RAM takviyesi garantiyi etkilemiyor diye biliyorum. Yine de satıcıya sorup ona göre iade yapabilirsiniz. Başka cihaz önerisi isterseniz bütçenizi söyleyin önerelim.

Bütçe konusunda ciddi anlamda sınırınız yoksa kötü cihaz almışsınız. 27kya 4050, 35kya 4060 da alabilirsiniz. RAM takviyesi garantiyi etkilemiyor diye biliyorum. Yine de satıcıya sorup ona göre iade yapabilirsiniz. Başka cihaz önerisi isterseniz bütçenizi söyleyin önerelim.
Hiç anlamıyoruum hocam bilgisayarlardan onun için öyle ucuz diye almıştım, peki bu cihaz fiyat performans olarak nasıl, 40 bine kadar öneri yapabilirsiniz bunu satmam ikinci bilgisayar olarak değerlendirebilirim

Yeni konular

Geri
Yukarı