ASUS TUF Gaming F15 laptop modeli iade edilmeli mi?

Hiç anlamıyoruum hocam bilgisayarlardan onun için öyle ucuz diye almıştım, peki bu cihaz fiyat performans olarak nasıl, 40 bine kadar öneri yapabilirsiniz bunu satmam ikinci bilgisayar olarak değerlendirebilirim

Bu ürünün bir üst modelini kullanıyorum. Öneririm.

Hiç anlamıyoruum hocam bilgisayarlardan onun için öyle ucuz diye almıştım, peki bu cihaz fiyat performans olarak nasıl, 40 bine kadar öneri yapabilirsiniz bunu satmam ikinci bilgisayar olarak değerlendirebilirim.

https://www.hepsiburada.com/asus-ro...6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-pm-HBC00003VCSTJ bu cihaz var fakat sizin laptoptan beklentiniz arada oyun oynatması olduğu için bu kadar çıkmaya gerek var mı kararsız kaldım. Diyorsanız ki zaten az kullanacağım onun için bu kadar abartmaya gerek yok 30k civarına Asus TUF Gaming A15 FA507NU-LP052 Ryzen 7 7735HS 8 GB 512 GB SSD RTX4050 15.6" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bunu da alabilirsiniz. ROG her anlamda daha kaliteli ancak kullanım durumunuza ve bütçenizi tamamen harcamaya gerek olup olmadığını göz önünde bulundurarak kendiniz karar verin derim.

https://www.hepsiburada.com/asus-ro...6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-pm-HBC00003VCSTJ bu cihaz var fakat sizin laptoptan beklentiniz arada oyun oynatması olduğu için bu kadar çıkmaya gerek var mı kararsız kaldım. Diyorsanız ki zaten az kullanacağım onun için bu kadar abartmaya gerek yok 30k civarına Asus TUF Gaming A15 FA507NU-LP052 Ryzen 7 7735HS 8 GB 512 GB SSD RTX4050 15.6" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bunu da alabilirsiniz. ROG her anlamda daha kaliteli ancak kullanım durumunuza ve bütçenizi tamamen harcamaya gerek olup olmadığını göz önünde bulundurarak kendiniz karar verin derim.
peki hocam bu elimdeki yeterli olur mu yinede önerdiklerinizden alayımmı bir tane

Yani AAA kalite oyunlar oynamayacaksanız yeterli ancak iade süreniz geçmemişken iade edip aynı fiyata 4050 almak bana daha mantıklı geliyor.
Yok hocam 16.200 e almıstım ben fiyat olarak, ama dedigini laptobu degerlendireceğim, peki dediğinizi alsam şarjda değilken pil ne kadar gider tahmini olarak işyerinde de kullanabilirim, uygun olurmu sizce ?

Yok hocam 16.200'e almıstım ben fiyat olarak, ama dedigini laptopu degerlendireceğim, peki dediğinizi alsam şarjda değilken pil ne kadar gider tahmini olarak iş yerinde de kullanabilirim, uygun olur mu sizce?

Geçen hafta bu fiyata aldıysanız kronik sorunları dışında iyi fiyatmış. Dediğim gibi üst kalite oyunlar dışında da gayet yeterli olur.
Attığım TUF'un bildiğim kadarıyla 90kW pili var, gaming laptop için gayet iyi pil kapasitesi. Günlük kullanımda tahmini 5 saati çıkarır. Dış tasarımı da beğendiyseniz kullanılabilir.

Geri
Yukarı