ASUS TUF Gaming F15 oyunda 95 derece

Millet nasıl kullanıyor acaba ? Hepsiburada gibi sitelerin yorumları değildir umarım. Ürünü kullanan tanıdığım kişiler var ve öyle bir şikayetleri yok.
Bizzat forumdan kişiler. Ayrıca almaya değecek bir risk değil. Onun dışında oyun oynarken fan hızı sürekli değişiyor. Senkron çalışmamaları her türlü zararlı.

Bizzat forumdan kişiler. Ayrıca almaya değecek bir risk değil. Onun dışında oyun oynarken fan hızı sürekli değişiyor. Senkron çalışmamaları her türlü zararlı.
Arkadaşın dediğiniz soğutuculara parası yetmeyebilir. En iyisi direkt laptopun dört köşesine silgi koyup hava almasını sağlayacaksın. Temiz iş ! 😁

Arkadaşın dediğiniz soğutuculara parası yetmeyebilir. En iyisi direkt laptopun dört köşesine silgi koyup hava almasını sağlayacaksın. Temiz iş! 😁

Arkadaş 500-600 TL ödeyemiyor ise bilgisayar fanını dolar cinsinden satın alıp üstüne bir de garantisini bozacak parası da yoktur eminim.

Vakumlu soğutucu diye bir alternatif sundum. Kimse 500-600 TL ödemez bir soğutucuya.

Hocam tartışmayı uzatmak istemiyorum fakat birkaç arkadaş toplanıp size sunduğunuz alternatifin zararlı olduğunu anlatmaya çalışıyoruz. 500-600 TL'nin çok altına da kaliteli soğutucular var. Yüksek bir sayı vermemin sebebi 500-600TL'nin bile bilgisayara zarar vermektense ödenebilecek bir ücret olduğunu söylemeye çalışmam.
ASUS Gaming'lerde garanti bozulmuyor.

Türkiye'de de öyle mi bazı servisler garantinin bozulduğunu söylüyor. En iyisi arkadaşın servisi arayıp sorması.

Hocam tartışmayı uzatmak istemiyorum fakat birkaç arkadaş toplanıp size sunduğunuz alternatifin zararlı olduğunu anlatmaya çalışıyoruz. 500-600 TL'nin çok altına da kaliteli soğutucular var. Yüksek bir sayı vermemin sebebi 500-600TL'nin bile bilgisayara zarar vermektense ödenebilecek bir ücret olduğunu söylemeye çalışmam.

Türkiye'de de öyle mi bazı servisler garantinin bozulduğunu söylüyor. En iyisi arkadaşın servisi arayıp sorması.
Neyi anlattınız acaba ? Cihaz tam yükte çalıştırılırsa olabilir. Arada kontrol etmek lazım onu.
Laptoplarda sıkıntılı bir model.
Sizin başka öneriniz var mı hocam ? Cooler master maker var. Laptoplar için tavsiye ediliyordu. Fakat fiyatı biraz tuzlu.

Geri
Yukarı