ASUS TUF Gaming FX504GD için uyumlu RAM önerisi

Chucky17

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
ASUS TUF Gaming FX504GD laptopumda 8 GB RAM var ve ben 16 GB RAM ekleyip 24 GB olarak kullanmak istiyorum.
CPU-Z değerlerini görselde paylaştım. Alacağım RAM'in özellikleri DDR4 16 GB 2666MHz so-DIMM CL 19 1.2v mi olmalı?
Bu laptopumun 1GB HDD'sini kaç GB SSD ile değiştirebilirim? 1 GB SSD destekler mi?
Ayrıca 256 GB M.2 SSD mevcut. Kaç GB M.2 SSD'ye kadar desteklemektedir?
Şimdiden teşekkür ediyorum.

Dosya Ekleri

• RAM.PNG
    RAM.PNG
    38,3 KB · Görüntüleme: 79
Merhaba arkadaşlar,
ASUS TUF Gaming FX504GD laptopumda 8 GB RAM var ve ben 16 GB RAM ekleyip 24 GB olarak kullanmak istiyorum.
CPU-Z değerlerini görselde paylaştım. Alacağım RAM'in özellikleri DDR4 16 GB 2666MHz so-DIMM CL 19 1.2v mi olmalı?
Bu laptopumun 1GB HDD'sini kaç GB SSD ile değiştirebilirim? 1 GB SSD destekler mi?
Ayrıca 256 GB M.2 SSD mevcut. Kaç GB M.2 SSD'ye kadar desteklemektedir?
Şimdiden teşekkür ediyorum.

Burada uyumlu ram ve ssd'ler yer alıyor . Bu siteden alışveriş yapınca seni arayıp aldığın ram veya ssd'nin uyumlu olup olmadığını söylüyorlar . Sitedeki Bigboy markası sadece samsung dram kullanır .

Bundan 1 tane alsan 16 GB yapmış olursun oda uzun süre yeter. Uyum sorunu yaşamazsın.

https://www.google.com/maps/uv?pb=!...sAF1QipO2Grv2MgeQfAjr4CFZQxsM3yGaO6snKVoor9vU

Zaten bir arkadaşın yorumundaki resimde Bigboy kutusunda powered by samsung yazıyor.

Monster Adata ve bigboy RAM kullanıyor.

SSD içinse istediğin boyutta SSD alabilirsin 8 TB bile m2 ssd var.

Bunlardan alabilirsin veya istediğin M2 Nvme ssd uyar alabilirsin.

Geri
Yukarı