ASUS TUF Gaming FX505 nasıl?

bomba1234

Femtopat
Merhaba. Bu laptopu almak istiyorum, bu bilgisayarla Unity3D'de hangi seviyede oyun yapabilirim?
CPU-Ryzen 5 3550h(4X2.1GHz up to 3.7GHz)
GPU-NVIDIA GeForce GTX 1650 4 GB
RAM-8 GB (bir sure sonra artirabilirim)
TUTUM-1 TB HDD + 256 SSD
Butcem o kadar da yuksek degildir, ve artiramiyorum, bununla hangi isler yapilir? Onceden teşekkürler.

tesekkurler.hayir yeni bir laptop alicam,ben Azerbaycanda yasiyorum ve ikinci el olarak arastirdim o kadar da iyi bir laptop bulamadim.
butcem yaklasik6600 tl, bu modelin ekran karti iyi ve isslemcide okdadarda kotu diyil diye dusunuyorum ama tam olarak isime yararmi?

Kardeşim konularıma bakabilirsin internette de araştırabilirsin, TUF Gaming önermem Acer Nitro'nun 4600h işlemcili modelini tavsiye edebilirim ayrıca o model GDDR6 1650 Ti ekran kartına sahip.

tesekkurler. acer nitro aradim bulamadim biri vardi oda cok pahaliydi. baska bir lenovo ideapad 3 gaming var 4600 h islemcili ama oda pahali biraz belkide alirim. bu asus ile unity de oyun yapamazmiyim yaparsam ne seviyyede yaparim?

Merhaba. Bu laptopu almak istiyorum, bu bilgisayarla Unity3D'de hangi seviyede oyun yapabilirim?
CPU-Ryzen 5 3550h(4X2.1GHz up to 3.7GHz)
GPU-NVIDIA GeForce GTX 1650 4 GB
RAM-8 GB (bir sure sonra artirabilirim)
TUTUM-1 TB HDD + 256 SSD
Butcem o kadar da yuksek degildir, ve artiramiyorum, bununla hangi isler yapilir? Onceden teşekkürler.

Hocam duyduğum kadarıyla TUF laptoplarda kronik sorunlar var. Monster veya Acer bakmanızı öneririm.

Yani eğer alacaksanız A15 alabilirsiniz fakat sıkıntıları öngörerek alın derim
Acer olmuyor mu? Derseniz, tabii ki olur ben kendi sıkıntılarımı baz alarak sana böyle bir açıklama yaptım.

Ben aynı modelin i5-9300h versiyonunu kullanıyorum. Sıcaklık değeri olarak CPU için 92 derece gördüm. Sıcaklık yükseldiğinde ve oyunlarda fan sesi fazla gelebiliyor ancak kulaklık kullandığım için sorun olmuyor. Açıkçası beni memnun etti.

Not: Sıcaklık 90 dereceyi geçtiğinde MHz değeri düşüyor 90 derecede sabitleniyor.

Ben aynı modelin i5-9300h versiyonunu kullanıyorum. Sıcaklık değeri olarak CPU için 92 derece gördüm. Sıcaklık yükseldiğinde ve oyunlarda fan sesi fazla gelebiliyor ancak kulaklık kullandığım için sorun olmuyor. Açıkçası beni memnun etti.

Kardeşim ben de sıkıntılar yaşadım ancak FX505dt yi önermem internetten araştırabilirsiniz benim tavsiyem A15 modelini alın aurıca 144Hz olan Intel CPU'lu modelde seçebilirsiniz.

Geri
Yukarı