ASUS TUF Gaming FX505dt Anlık donuyor

irzamirza

Femtopat
Daha fazla  
Son 1 haftada bilgisayar sık sık 10 saniyede 5 kere donup zızzt gibi bir ses çıkarıyor ve bilgisayarı aldığımdan beri performans sorunları yaşıyorum. Bir çözüm var mı? Yoksa direkt iade mi edeyim? Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim arkadaşımda da aynı model vardı. 1 sene önce aldı kullandı. Son 1 haftada dediğiniz sorunu o da yaşadı. Temiz kurulum yapıp MyAsus ile Driver ve VBIOS güncellemelerini yaptım. Sorunsuz gibiydi. Ama formattan sonra hemen sattığı için şuan durumu nedir bilemiyorum.

hmm yani güncellemeleri yapıp bilgisayar format yada sıfırlama atayım diyorsunuz tamamdır ben bunları yapacağım ama format mı atsam sıfırlamamı yapsam karar veremedim hangisi daha sağlıklı olur ?

Temiz kurulum yapıp akabinde MyAsus uygulamasını yükleyip oradan sürücüleri yükleyin.

Son 1 haftada bilgisayar sık sık 10 saniyede 5 kere donup zızzt gibi bir ses çıkarıyor ve bilgisayarı aldığımdan beri performans sorunları yaşıyorum. Bir çözüm var mı? Yoksa direkt iade mi edeyim? Şimdiden teşekkür ederim.
Virüs olabilir kaspersky kurup taratma yap gene devam ederse donanımsal bir problemdir iade et.

Geri
Yukarı