Asus TUF Gaming FX506HC-HN011 alınır mı?

Bütçe
9000-10000
2019 ve öncesi kasaların fırın olduğunu biliyorsunuzdur umarım. Şu anki kasalara lafım yok gayet ortalama ve F/P'lar.
Rx560x - Ryzen5 3550h olan modeli kullanıyorum 1.5 yıldır.
10. aydan sonra sıcaklığın 90-95 gördüm.
Ve 1.5 senenin ardından termal macun ve fan temizliği yaptırarak sıcaklığımı VALORANT da 68-75 arasına düşürdüm :)
Ben burada bir fırınlık görmüyorum normal bir durum.

RX560X - Ryzen 5 3550H olan modeli kullanıyorum 1.5 yıldır.
10. aydan sonra sıcaklığın 90-95 gördüm.
Ve 1.5 senenin ardından termal macun ve fan temizliği yaptırarak sıcaklığımı Valorant da 68-75 arasına düşürdüm :)
ben burada bir fırınlık görmüyorum normal bir durum.

Ryzen 5 3550H işlemci zaten ısınmayan bir işlemci ki mesela sorunlu ASUS TUF kasada ortalama 80 derece. Ben o sıra mobil pazarın yüzde 90'ınını oluşturan Intel işlemcili modeller için konuşuyorum. İnanmıyorsanız forumda kullanan kişiler var. @körbiginar
Ooh ne güzel işte, doğal gaz faturasından tasarruf. Akşam ağır bir Render'a bırakırsın, sarılıp uyursun.

O fiyatta Monster Tulpar v21.5 ve Acer Predator laptop vardı. Başka konu açarsanız yardımcı olurlar.

Güzel laptop hocam bu bütçede alınabilecek en iyi laptop arkadaşın dediği gibi, diğer arkadaşlar lütfen araştırmadan atlamayın konuya.

Alınabilir, gayet iyi bir model. Bazı arkadaşlar araştırmadan "ısınma sorunlu" diye atlamış konuya. Onları takmayın, yeni modellerinde bir sorun yok.

Isınma sorunu olmayan laptop mu var rahat 80 dereceleri buluyor, sıkıştırılmış sistemler doğal olarak baktığımızda.
Laptopların sıcaklık değerleri masaüstüne bakılarak yorumlanmaz. Sıkışık sistemler olduğu için dereceler doğal olarak yüksek oluyor. 85 derece üzeri riskli gruba giriyor.

Geri
Yukarı