ASUS TUF Gaming FX506HC-HN011 alınır mı?

Asusu alsam çok şey kaybeder miyim ? ve 2k daha ekleyebilirm butçeme önerbilirseniz (laptop) çok sevinirim

Asusu alsam çok şey kaybeder miyim ? ve 2k daha ekleyebilirm butçeme önerbilirseniz (laptop) çok sevinirim
@Tyrus

Son düzenleme:
ASUS'u alsam çok şey kaybeder miyim? Ve 2K daha ekleyebilirm butçeme önerbilirseniz (laptop) çok sevinirim.

@Tyrus

ASUS alırsan donanımdan kaybedersin, sizin kararınız. 2K daha bütçe ekleyerek çok bir şey değişmez, aşağı yukarı yine Acer'in içindeki donanımı bulursun.

ASUS alırsan donanımdan kaybedersin, sizin kararınız. 2K daha bütçe ekleyerek çok bir şey değişmez, aşağı yukarı yine Acer'in içindeki donanımı bulursun.
Teşekkür ederim. Bu asusu alırsam hangi ram uygundur acaba fikriniz var mı ?

Teşekkür ederim. Bu ASUS'u alırsam hangi RAM uygundur acaba fikriniz var mı?

Laptop geldikten sonra CPU-Z programından SPD ve Memory kısımlarının fotoğrafını atarak Technopat'ta konu açarsanız yardımcı oluruz.

Teşekkürler iyi günler.
Laptopu satın aldınız mı ? Bende alacağım kararsız kaldım acer şuan 26k olmuş bu asus laptopu indirimle birlikte 18.600tl ye alabiliyorum. Sadece 8gb ek ram takmam gerekiyor.

Laptopu satın aldınız mı ? Bende alacağım kararsız kaldım acer şuan 26k olmuş bu asus laptopu indirimle birlikte 18.600tl ye alabiliyorum. Sadece 8gb ek ram takmam gerekiyor.
Acer nitro 5 de işlemci 12. Nesil olduğu için 12 çekirdek ve 16gb ram olduğu için donanım olarak daha üstün ama 1 haftada 22 den 27k ya çıkmış.

Evet satin aldim. Evet RAM taksaniz yeterli olur bence ama sonradan ben SSD takmayida dusunuyorum 512 GB yeterli degil gibi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…