ASUS TUF Gaming FX506HC-HN011 alınır mı?

Bunu al daha iyi.

Asusu alsam çok şey kaybeder miyim ? ve 2k daha ekleyebilirm butçeme önerbilirseniz (laptop) çok sevinirim

Asusu alsam çok şey kaybeder miyim ? ve 2k daha ekleyebilirm butçeme önerbilirseniz (laptop) çok sevinirim
@Tyrus

Son düzenleme:
Teşekkürler iyi günler.
Laptopu satın aldınız mı ? Bende alacağım kararsız kaldım acer şuan 26k olmuş bu asus laptopu indirimle birlikte 18.600tl ye alabiliyorum. Sadece 8gb ek ram takmam gerekiyor.

Laptopu satın aldınız mı ? Bende alacağım kararsız kaldım acer şuan 26k olmuş bu asus laptopu indirimle birlikte 18.600tl ye alabiliyorum. Sadece 8gb ek ram takmam gerekiyor.
Acer nitro 5 de işlemci 12. Nesil olduğu için 12 çekirdek ve 16gb ram olduğu için donanım olarak daha üstün ama 1 haftada 22 den 27k ya çıkmış.

Laptopu satın aldınız mı? Bende alacağım kararsız kaldım Acer şu an 26k olmuş bu ASUS laptopu indirimle birlikte 18.600TL'ye alabiliyorum. Sadece 8 GB ek RAM takmam gerekiyor.

Acer Nitro 5 de işlemci 12. nesil olduğu için 12 çekirdek ve 16 GB RAM olduğu için donanım olarak daha üstün ama 1 haftada 22'den 27k ya çıkmış.

Evet satin aldim. Evet RAM taksaniz yeterli olur bence ama sonradan ben SSD takmayida dusunuyorum 512 GB yeterli degil gibi.

Geri
Yukarı