ASUS TUF Gaming FX506HC-HN011 alınır mı?

Evet satin aldim. Evet RAM taksaniz yeterli olur bence ama sonradan ben SSD takmayida dusunuyorum 512 GB yeterli degil gibi.
Peki laptop nasıl güzel mi ısınma sorunu vb yok değil mi. Bende alırsam üzerine ek olarak 1tb m.2 ssd almayı düşünüyorum birde 8gb ram

Peki laptop nasıl güzel mi ısınma sorunu vb yok değil mi. Bende alırsam üzerine ek olarak 1tb m.2 ssd almayı düşünüyorum birde 8gb ram
Tasarımı çok hoşuma gidiyor bu laptopun eskisi gibi ısınma sorunları da yokmuş galiba bu f15 kasada

Tasarımı çok hoşuma gidiyor bu laptopun eskisi gibi ısınma sorunları da yokmuş galiba bu f15 kasada
Laptop çok güzel dostum kusura bakma evde değildim bakamadım. Fanları ayarlayabiliyosun zaten uygulaması var ısınma sorunu yok bende 8gb ram eklicem

Laptop çok güzel dostum kusura bakma evde değildim bakamadım. Fanları ayarlayabiliyosun zaten uygulaması var ısınma sorunu yok bende 8gb ram eklicem
Sorun değil. Anladım dostum bende biraz bekleyeceğim ya bu modeli alacağım ya da bütçe arttırma imkanım olursa rtx4050-60 serilerine de bakacağım.

Sorun değil. Anladım dostum bende biraz bekleyeceğim ya bu modeli alacağım ya da bütçe arttırma imkanım olursa rtx4050-60 serilerine de bakacağım.
Bence fiyatlar artmadan al ben uniye baslayacagim icin almam lazımdı uyguna aldım 19k civarı bu asus 25k civarına cikar bence 1 2 aya

bütçe arttırısın ama fiyatlarda artacak cok bir sey degismez ama sen bilirsin

Bence fiyatlar artmadan al ben uniye baslayacagim icin almam lazımdı uyguna aldım 19k civarı bu asus 25k civarına cikar bence 1 2 aya

bütçe arttırısın ama fiyatlarda artacak cok bir sey degismez ama sen bilirsin
Haklısın şuan 19k civarı fiyatı var ve rtx3050ti modeli 22k fiyata sahip. ti modeliyle normal modeli arasında bildiğim 5-6fps fark var değermi bilmiyorum ama bu hafta içinde düşüneceğim fiyatı artmadan. Açıkçası beni korkutan tek şey 4gb vram olması. Acaba oyunlarda falan sorun çıkartırmı veya render programlarında.

Yeni konular

Geri
Yukarı