ASUS TUF Gaming FX506LHA vs Lenovo Ideapad Gaming 3

Bütçe
16000
Ustam işlemci konusunda iyi gibi de lenovo daha iyi be acer ve asus la yarışıyor sadece

Kendiniz götürüp sorunu anlatmanız gerek.
Yakında varsa güzel olur ustam dün dedin gibi ram olayına baktım cidden ucuza geliyor

Notebook servisçisi olarak var lenovonun kendi servisi değil fakat besleyici değiştirmesi yazıyor umarım değiştiriliyordur

Ustam işlemci konusunda iyi gibi de Lenovo daha iyi be Acer ve ASUS'la yarışıyor sadece.

Yakında varsa güzel olur ustam dün dedin gibi RAM olayına baktım cidden ucuza geliyor.

Notebook servisçisi olarak var Lenovo'nun kendi servisi değil fakat besleyici değiştirmesi yazıyor umarım değiştiriliyordur.

Lenovo'nun artısı ne DDR5 4800 MHz RAM 70W batarya 12500h 3050 Ti ekran kartı Max-Q mu Max-P mi bilmiyorum ama.

Lenovo'nun artısı ne DDR5 4800 MHz RAM 70W batarya 12500h 3050 Ti ekran kartı Max-Q mu Max-P mi bilmiyorum ama.

Evet ustam iyi cidden fakat ben şarj sorununu anladım da 100'deyken 99a düşüyor da sonra tekrar yükselmiyor mu? Ya da daha çok mu düşüyor çünkü çok dert olmazsa uğraşmıyacağım bu arada oynadım oyunlarda ( CS:GO, Valorant, Minecraft, GTA 5, Warzone nadiren)

Boşuna gitmek istemem bataryayı değiştirmek için yani

Lenovo da tek 3050 sorunu var digerlerinde hicbir sıkıntı yok kullanana arkadaşım var asus tuf da kasa kalitesiz yoksa asus tuf da çok güzel
Asus TUF kullandım ve kötü bir kalitesi yok. ROG modellerle aynı kalitede kasaya sahip. (ROG Scar Edition hariç)

TUF'ın soğutması pek iyi değil genel olarak ve MUX Switch olmadığı ve tek kanal bellek kullanıldığı için düşük performans sorunları oluyor oyunlarda.

Geri
Yukarı