ASUS TUF Gaming FX507ZU4-LP050W alınır mı?

Bütçe
32-33k
Amd ryzen işlemciler kalitelidir ama bu bir ay içerisinde asus rog flow x13 aldım amd ryzen 6800. rtx 3050 ekran kartlı bilgisayar 10 dakika cs go yu oynatmadı aşırı bir ısınma oluyor güncellemeler vs ler bir hafta uğraştım mecburen iade ettim. Daha sonrasında Asus ROG Zephyrus G14 amd 7735 işlemcili 6 gb rtx 3050 aldım bu bilgisayarda da ısınma normal değil 5 yıl once aldığım vivobook bunlardan daha iyi çalışıyor zepyrus rog flowa göre son zamanlara ısınması dengelenemeye başladı fakat fan arızasından dolayı iade ettim şuan bende bu modeli inceliyorum bilen arkadas varsa benım vardığım sonuç amd işlemcileri le Rtx kartlarda uyumsuzluk var ısınma açısından bu laptop o yüzden benim için avantajlı

Amd ryzen işlemciler kalitelidir ama bu bir ay içerisinde asus rog flow x13 aldım amd ryzen 6800. rtx 3050 ekran kartlı bilgisayar 10 dakika cs go yu oynatmadı aşırı bir ısınma oluyor güncellemeler vs ler bir hafta uğraştım mecburen iade ettim. Daha sonrasında Asus ROG Zephyrus G14 amd 7735 işlemcili 6 gb rtx 3050 aldım bu bilgisayarda da ısınma normal değil 5 yıl once aldığım vivobook bunlardan daha iyi çalışıyor zepyrus rog flowa göre son zamanlara ısınması dengelenemeye başladı fakat fan arızasından dolayı iade ettim şuan bende bu modeli inceliyorum bilen arkadas varsa benım vardığım sonuç amd işlemcileri le Rtx kartlarda uyumsuzluk var ısınma açısından bu laptop o yüzden benim için avantajlı
hocam hp victus aldım i5 4060 16gb ram 512gb ssd

Hayırlı olsun hocam bende bu modeli alırım yüksek ihimal hp fiyat olarak avantajlı fakat önceden baya bir ısınma sorunu vardı sizde herhangi bir ısınma sorunu çıktımı memnunmusunuz

Hayırlı olsun hocam bende bu modeli alırım yüksek ihimal hp fiyat olarak avantajlı fakat önceden baya bir ısınma sorunu vardı sizde herhangi bir ısınma sorunu çıktımı memnunmusunuz
hocam 2 saat önce aldım şuan kurulum yaptım kyk interneti ile spotify fln indirmeye çalışıyorum daha oyun testi felan yapmadım ama rtx4060 ve 16gb ram şart olduğu için bunu tercih ettim

AMD Ryzen işlemciler kalitelidir ama bu bir ay içerisinde ASUS ROG Flow X13 aldım AMD Ryzen 6800. RTX 3050 ekran kartlı bilgisayar 10 dakika CS:GO'yu oynatmadı aşırı bir ısınma oluyor güncellemeler vsler bir hafta uğraştım mecburen iade ettim. Daha sonrasında ASUS ROG Zephyrus G14 AMD 7735 işlemcili 6 GB RTX 3050 aldım bu bilgisayarda da ısınma normal değil 5 yıl once aldığım Vivobook bunlardan daha iyi çalışıyor zepyrus ROG flowa göre son zamanlara ısınması dengelenemeye başladı fakat fan arızasından dolayı iade ettim şu an bende bu modeli inceliyorum bilen arkadas varsa benım vardığım sonuç AMD işlemcileri le RTX kartlarda uyumsuzluk var ısınma açısından laptoplar internette gezinirken dahi durduk yere aşırı ısınmaya başıyor ( güncellemeler vs yapıtktan sonra )
Merhaba. Bende X13 kullanmıştım. Tuş takımında kilitlenme sorunu olmuştu. Bu sorun AMD işlemci kaynaklı yaşanıyormuş. Yabancı forumlarda da aynı sorunu yazanları okudum. Isınma sorunu da yaşayınca MacBook Air m2 16gb laptop ile takas yapmıştım. Bende geçen gün Mediamarkt daki FX507 RTX4050 İ712700H laptopu aldım. F serileri bildiğiniz gibi intel işlemci AMD kulananlar A serisi oluyor. Su anda memnunum. Victus 'ları hiç birzaman sevemedim. Mağzalarda incelediğimde malzeme kaltisi çok kötü geldi hep. Ekran aşırı sallanıyor menteşeler güven vermiyor. Yeni TUF ler eski modellere göre çok değişmiş. Alet baya sağlam ve çalışmasıda şu ana kadar memnun etti beni. A serilerinde rtx 4050 oyun testlerinde GPU sıcaklığı ultra ayarlarda 95 derecenin üstüne çıkıyor. Bu seride nasıl olacak bakalım. Batarya da 5 saate yakın gidiyor. Hızlı şarj oluyor.

Geri
Yukarı