ASUS TUF Gaming FX507ZU4-LP050W alınır mı?

Bütçe
32-33k

Bu model nasıldır?

Acer'ın bu kasası performans modunda fanları 7000 RPM'leri buluyor ve kesinlikle konforlu değil onu söyleyeyim. Sesi kulaklikla halledersiniz fakat ev halkı çok rahatsız olur. Onu geçtim, kronik titreşim sorunu var bu kasada. Masayı titretiyor ve elinin altında cok rahat hissediyorsun. Ben 3 tane Gaming laptop kullandım en rahatsız en konforsuz Acer'ın "bu kasasıydı" ama adamların hakkını verelim 30k civarında bu donanım gayet iyi gibi. Titreşim sorunu büyük dert almadan önce iyi düşünün sesi söylemiyorum bile.

Hayır vardı hep. Satıstan kalktı bir ara yine gelmiş.
Ben alırken yoktu dostum mayıs aylarında. Ya da varsa da pahalıymıştır.

@646148 i7 12700H+RTX 4050'li TUF A15 piyasaya yeni mi çıktı dostum? Ben alirken Ryzen 7 7735HS'li olan vardı sadece ondan soruyorum.
A15 değil bu, F15. A15 modeller Ryzen olur.

Acer'ın bu kasası performans modunda fanları 7000 RPM'leri buluyor ve kesinlikle konforlu değil onu söyleyeyim. Sesi kulaklikla halledersiniz fakat ev halkı çok rahatsız olur. Onu geçtim, kronik titreşim sorunu var bu kasada. Masayı titretiyor ve elinin altında cok rahat hissediyorsun. Ben 3 tane Gaming laptop kullandım en rahatsız en konforsuz Acer'ın "bu kasasıydı" ama adamların hakkını verelim 30k civarında bu donanım gayet iyi gibi. Titreşim sorunu büyük dert almadan önce iyi düşünün sesi söylemiyorum bile.

Ben alırken yoktu dostum mayıs aylarında. Ya da varsa da pahalıymıştır.
Performans modunda kullanmanın bir mantığı yok, 4300 RPM de 82 derece altında oyun oynuyorum.

Titreşim gibi bir şey de yok.

Bu laptop iyi midir?
aldınız mı bunu bende düşünüyorum internette de çok fazla bilgi bulamadım bununla ilgili

Merhaba. Bu model MediaMarkt'ta indirime girmiş? Batarya ve soğutma performansı iyi midir? Bu model için notebookcheck'de inceleme bulamadım? Tavsiye eder misiniz?

Merhabalar. Bu model mediamarktta indirime girmiş.

Batarya ve soğutma performansı iyimidir? Bu model için notebookcheck'de inceleme bulamadım? Tavsiye eder misiniz?

Merhaba. Bu model MediaMarkt'ta indirime girmiş? Batarya ve soğutma performansı iyi midir? Bu model için notebookcheck'de inceleme bulamadım? Tavsiye eder misiniz?

Merhabalar. Bu model mediamarktta indirime girmiş.

Batarya ve soğutma performansı iyimidir? Bu model için notebookcheck'de inceleme bulamadım? Tavsiye eder misiniz?
hocam bu gün bende gördüm ve yarın sabah almayı planliyorum fiyatı pahalı diyorlar ama alsammı bilmiyorum

AMD Ryzen işlemciler kalitelidir ama bu bir ay içerisinde ASUS ROG Flow X13 aldım AMD Ryzen 6800. RTX 3050 ekran kartlı bilgisayar 10 dakika CS:GO'yu oynatmadı aşırı bir ısınma oluyor güncellemeler vsler bir hafta uğraştım mecburen iade ettim. Daha sonrasında ASUS ROG Zephyrus G14 AMD 7735 işlemcili 6 GB RTX 3050 aldım bu bilgisayarda da ısınma normal değil 5 yıl once aldığım Vivobook bunlardan daha iyi çalışıyor zepyrus ROG flowa göre son zamanlara ısınması dengelenemeye başladı fakat fan arızasından dolayı iade ettim şu an bende bu modeli inceliyorum bilen arkadas varsa benım vardığım sonuç AMD işlemcileri le RTX kartlarda uyumsuzluk var ısınma açısından laptoplar internette gezinirken dahi durduk yere aşırı ısınmaya başıyor ( güncellemeler vs yapıtktan sonra )

Yeni konular

Geri
Yukarı