ASUS TUF Gaming GT301 alınır mı?

Asreal

Centipat
Arkadaşlar herkese selam, bu ürünü almayı şahsen düşünüyorum. Amacım büyük ve ferah bir kasa olması. Soğutma sistemi falan iyi olacak. Standart 4x120M kasalardan büyük bir şey olacak, araştırdım ama yardım gerekiyor. 2023'te ne alabilirim nasıl yaparım sizlere sorayım dedim.

Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler :)

ASUS Prime AP201 USB 3.2 Mesh Siyah MicroATX Kasa - Gaming.Gen.TR bu bence ona kıyasla daha iyi bir tercih olacaktır. Çok fazla mesh alana sahip olduğu için daha iyi bir hava akışı olacaktır doğal olarak.

Tabii sadece mATX anakartlar ile uyumlu bir kasa. Eğer ATX bir anakartınız varsa bu modeli kullanmayın.

ASUS Prime AP201 USB 3.2 Mesh Siyah MicroATX Kasa - Gaming.Gen.TR bu bence ona kıyasla daha iyi bir tercih olacaktır. Çok fazla mesh alana sahip olduğu için daha iyi bir hava akışı olacaktır doğal olarak.

Tabii sadece mATX anakartlar ile uyumlu bir kasa. Eğer ATX bir anakartınız varsa bu modeli kullanmayın.
Mükemmel bir kasa, Cooler Master Mastercase 5 Pro'dan geçtim kasaya yeni sistem aldığım için, hem şık hem kompakt harika bir kasa. mATX kullanacaksan eğer kesinlikle AP 201 kasasını öneririm.

Kesinlikle katıyorum 240 mm sıvı soğutma ve 2 adet tf120 fan ile kullanıyorum. Görüntüsü mükemmel. Ayrıca 360 mm sıvı soğutmayıda destekliyor.
IMG_3677.jpeg

Yeni konular

Geri
Yukarı