ASUS TUF Gaming GTX 1650 alınır mı?

Bütçe
2500-4000

Yusuf ÇALIK

Centipat
Daha fazla  
Sizce ASUS TUF Gaming GTX 1650 alınır mı? Neden veya Sapphire RX 560 ile aralarında ciddi bir fark var mı?
1000 TL gibi bir fark var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizce ASUS TUF Gaming GTX 1650 alınır mı? Neden veya Sapphire RX 560 ile aralarında ciddi bir fark var mı?
1000 TL gibi bir fark var.

Bu piyasada alınabilir ama 2.el GTX 1650 Super daha iyi seçenek. O ekran kartına sahibim incelemem mevcut.

1635669591568.png

RX 560 bulamadığım için 570 ile karşılaştırdım, aralarında pek fazla fark göremiyorum. 570 güçlü bir ekran kartı bence tercihiniz GTX 1650'den yana olmalı.

Bu piyasada alınabilir ama 2.el GTX 1650 Super daha iyi seçenek. O ekran kartına sahibim incelemem mevcut.

İkinci elde ekran kartı konusunda bilgim yok ne amaçla kullanılmış neler yapılmış bilmiyorum test falan yapmayı bilmiyorum güvenemiyorum hem ailem sıfır al temiz al diyor sıfır konusunda alınır mı?
CS:GO
Valorant gibi oyunlarda FPS ortalaması kaç?

İkinci elde ekran kartı konusunda bilgim yok ne amaçla kullanılmış neler yapılmış bilmiyorum test falan yapmayı bilmiyorum güvenemiyorum hem ailem sıfır al temiz al diyor sıfır konusunda alınır mı?
CS:GO
Valorant gibi oyunlarda FPS ortalaması kaç?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoda aynı ekran kartının testi mevcut.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoda aynı ekran kartının testi mevcut.

Ve ekran kartını bundan alın ASUS TUF'un bir versiyonu daha var o overlocklu değil ve güncel değil.
Alacağınız bu isme dikkat edin.
R5 1600 AF.
Gigabyte B450M S2H.
Corsair 2x8GB 3200MHz RAM.
240GB SanDisk SSD.
650W 80+ PSU sadece.
İşlemci, ekran kartı, RAM eksik herhangi bir uyumsuzluk var mı nasıl performans verir.

Uyumsuzluk yok bu videodakine yakın değerler verecektir.

Hocam Zotac çok tavsiye edilmiyor ve tek fanlılar ısınabiliyor biraz almışken kaliteli alsın. Bütçede yeterli zaten.

Geri
Yukarı