ASUS TUF Gaming H3 7.1 nasıldır?

Sanal 7.1 var. Kendi yazılımını kullanıyor. Alınmaz deyip drop Plus önermişsiniz. Bu kulaklıkta da sanal 7.1 var. Burada o kadar çok önerildi ki alanların birçoğu sorun yaşadı. Önermeyin şu çöpü. Bilmiyorsanız yorum yapmayın bilmiyorum deyip geçin. Parayı çöpe attırıyorsunuz.

O zaman CH321 alın.
Hayatında hiç Drop Plus kullandın mı da yorum yapıyorsun çöp diyorsun Allah için bir kere şu bütçedeki HS35, CH321 ile karşılaştır şu kulaklığı.

Hayatında hiç Drop Plus kullandın mı da yorum yapıyorsun çöp diyorsun Allah için bir kere şu bütçedeki HS35, CH321 ile karşılaştır şu kulaklığı.
Ya siz gerçekten anlamıyorsunuz. Elinizin altında internet var. Şu forumda arama kısmına yazması çok mu zor? Aç bak bakalım burda önerildikten sonra kaç kişi sorun yaşamış? Uzun vadede çöp olacak kulaklığı niye öneriyorsunuz? İnsanlar parayı sokaktan mı topluyor?
Kendi yazılımından aktifleştiriliyor dediniz sandom.

Bu arada Windows Sonic'in bir işe yaramadığını aktifleştirirseniz anlarsınız.
Kendi yazılımından destekli olan 7.1’i aktifleştirdiğimde gayet iyi performans aldım. Corsair Void Elite kullanıcısıyım onunki kadar olmasa da bu bütçede alınabilecek en iyi kulaklık budur CH321 tercih edilmiyorsa.

Ya siz gerçekten anlamıyorsunuz. Elinizin altında internet var. Şu forumda arama kısmına yazması çok mu zor? Aç bak bakalım burda önerildikten sonra kaç kişi sorun yaşamış? Uzun vadede çöp olacak kulaklığı niye öneriyorsunuz? İnsanlar parayı sokaktan mı topluyor?

Kendi yazılımından destekli olan 7.1’i aktifleştirdiğimde gayet iyi performans aldım. Corsair Void Elite kullanıcısıyım onunki kadar olmasa da bu bütçede alınabilecek en iyi kulaklık budur CH321 tercih edilmiyorsa.
Yahu driver desteği olmayan kulaklığın nasıl kendi yazılımdan aktifleştirebiliyorsun ki?

TUF GAMING H3 Sürücüler & Araçlar | Kulaklık & Kulaklık Setleri | ASUS Türkiye

Ya siz gerçekten anlamıyorsunuz. Elinizin altında internet var. Şu forumda arama kısmına yazması çok mu zor? Aç bak bakalım burada önerildikten sonra kaç kişi sorun yaşamış? Uzun vadede çöp olacak kulaklığı niye öneriyorsunuz? İnsanlar parayı sokaktan mı topluyor?

Allah için sen bir araştırda bak uzun vadede çöp olacak kulaklık diyor, marka kölesi olmuşsun.

Ortam biraz gerildi ama CH321 kafa yapıma ters kalıyor biraz. Rahat ettirecek bir kulaklık değil. Sizce belirttiğim kulaklığı almalı mıyım? Gerçekten mikrofon ve ses kalitesi iyi olan bir kulaklık lazım. Bütçem en fazla 360 TL olabilir.

Kulaklığın siparişini inceleme videoları izledikten sonra verdim. Umarım üzmez. Konu kilitlenebiliyorsa kilitlenebilir.

Biraz hortlatmış oldum konuyu pardon. Kulaklığı aldın mı bilgi verir misin? Ben az önce aceleyle aldım. Şimdi araştırıyorum. Kötüyse iptal edeyim :)
Sorun değil hocam. Kulaklık gayet güzel ve rahat. Malzeme kalitesinden çok memnunum. Sesleri güzel veriyor. Mikrofon kalitesi bana göre güzel fakat YouTube'den inceleme videoları izleyip mikrofon kalitesine sizin karar vermeniz lazım.

Geri
Yukarı