ASUS TUF Gaming H3 7.1 nasıldır?

Berkay058

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar. Arctis 1 alamadığım için başka bir kulaklık almayı düşünüyorum. Arkadaşım 360 TL'ye ASUS TUF Gaming H3 7.1 oyuncu kulaklığını almış. Ses kalitesi, mikrofon kalitesi vs. nasıldır?

Malzeme kalitesi çok iyi. Mikrofonu HS35’ten daha iyi. 7.1 belirgin bir fark yaratıyor. Bu bütçede alınır. 7.1 önemliyse CH321 yerine tercih edin.

Merhabalar. Arctis 1 alamadığım için başka bir kulaklık almayı düşünüyorum. Arkadaşım 360 TL'ye ASUS TUF Gaming H3 7.1 oyuncu kulaklığını almış. Ses kalitesi, mikrofon kalitesi vs. nasıldır?
Alınmaz.
Rampage RM-K60 DROP PLUS 7.1 Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)
Malzeme kalitesi çok iyi. Mikrofonu HS35’ten daha iyi. 7.1 belirgin bir fark yaratıyor. Bu bütçede alınır. 7.1 önemliyse CH321 yerine tercih edin.
7.1 yok onda, Windows Sonic kullanıyor.

7.1 olması çok fark eder mi bilmiyorum. Ses kasmayı gerektiren oyunlar pek oynamıyorum.

Sanal 7.1 var. Kendi yazılımını kullanıyor. Alınmaz diyip Drop Plus önermişsiniz. Bu kulaklıkta da sanal 7.1 var. Burda o kadar çok önerildi ki alanların birçoğu sorun yaşadı. Önermeyin şu çöpü. Bilmiyorsanız yorum yapmayın bilmiyorum diyip geçin. Parayı çöpe attırıyorsunuz.
7.1 olması çok fark eder mi bilmiyorum. Ses kasmayı gerektiren oyunlar pek oynamıyorum.
O zaman CH321 alın.

Sanal 7.1 var. Kendi yazılımını kullanıyor. Alınmaz diyip Drop Plus önermişsiniz. Bilmiyorsanız yorum yapmayın bilmiyorum diyip geçin. Parayı çöpe attırıyorsunuz.

O zaman CH321 alın.
Bence de bilmiyorsak yorum yapmamalıyız.
Ekran Alıntısı.PNG

Markaya değil, modele göre konuşmak daha sağlıklı olacaktır. Rampage genel olarak iyi olmasa da Drop Plus modeli o fiyattaki kulaklıkların en iyisi.

Biraz daha koyup HS50 PRO alabilir, ama H3 ve CH321 gibi kulaklıkları almasın yeterli.

Bence de bilmiyorsak yorum yapmamalıyız.
Eki Görüntüle 835590
Markaya değil, modele göre konuşmak daha sağlıklı olacaktır. Rampage genel olarak iyi olmasa da Drop Plus modeli o fiyattaki kulaklıkların en iyisi.

Biraz daha koyup HS50 PRO alabilir, ama H3 ve CH321 gibi kulaklıkları almasın yeterli.
Kendi yazılımını kullandığının farkında mısınız acaba? Drop Plus ne kullanıyor? Gerçekten komiksiniz. Bu model şu an çokça önerildi ve aratın forumu kaç tane sorun çıktı? Windows Sonic destekli olmayan 7.1 kulaklık için gereken para minimum 800Tl. Azıcık okuyun araştırın ya.

Kendi yazılımını kullandığının farkında mısınız acaba? Drop Plus ne kullanıyor? Gerçekten komiksiniz. Bu model şu an çokça önerildi ve aratın forumu kaç tane sorun çıktı? Windows Sonic destekli olmayan 7.1 kulaklık için gereken para minimum 800Tl. Azıcık okuyun araştırın ya.
Drop Plus yazılımlı 7.1 kullanıyor, bence iki türlü de önemli değil neyse.
Bu arada H3 kendi yazılımıyla mı Sonic aktifleştirebiliyor? Onu ses simgesine de sağ tıklayarak yapabiliyorsun da.

Drop Plus yazılımlı 7.1 kullanıyor, bence iki türlü de önemli değil neyse.
Bu arada H3 kendi yazılımıyla mı Sonic aktifleştirebiliyor? Onu ses simgesine de sağ tıklayarak yapabiliyorsun da.
Ben ne diyorum? Yazılımlı kullanıyor diyorum. Sanal 7.1’in her türlüsü Windows Sonic desteklidir.

Geri
Yukarı