ASUS TUF Gaming H3 7.1 vs. Hyper X Cloud Stinger Core

kad1rb

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, yeni kulaklık alacağım bütçe 450-500 civarı. Biraz araştırdım Cloud Core almayı düşünüyordum fakat az önce önüme ASUS TUF H3 çıktı, sanal 7.1 desteği de varmış. Bu iki kulaklık arasından hangisini önerirsiniz ya da yakın fiyat bandında başka önerdiğiniz kulaklık var mıdır? Çoğunlukla CS:GO oynuyorum onun için alacağım

ASUS TUF Gaming H3 aldım birkaç gün önce uzun kullanım hakkında bilgim yok ama ses kalitesi gayet iyi geldi. Ses yüksekliği de aynı şekilde gayet yeterli. Mikrofonunu hala kullanamadım.

Eğer TUF H3'ü alacaksanız, Gaming Gecesi'ni bekleyin. Dün gece Gaming Gecesi'nden 369 TL'ye aldım. 75 TL'de geri ödeme kampanyası ile 296 TL'ye gelmiş oldu.

Eğer TUF H3'ü alacaksanız, Gaming Gecesi'ni bekleyin. Dün gece Gaming Gecesi'nden 369 TL'ye aldım. 75 TL'de geri ödeme kampanyası ile 296 TL'ye gelmiş oldu.
Çok uyguna almışsın dostum tebrik ederim. Şu an en ucuzu 423 TL. Şahsen Gaming Gecesi'ni bilmiyordum baktım da İncehesap yapıyormuş sanırım her Cuma gecesi oluyor mu bu?

Çok uyguna almışsın dostum tebrik ederim. Şu an en ucuzu 459 TL. Şahsen Gaming Gecesi'ni bilmiyordum baktım da İncehesap yapıyormuş sanırım her Cuma gecesi oluyor mu bu?
Evet, her cuma gecesi oluyor. 3-4 haftadır takip ediyorum, her hafta TUF H3 indirime girdi.

Çok uyguna almışsın dostum tebrik ederim. Şu an en ucuzu 459 TL. Şahsen Gaming Gecesi'ni bilmiyordum baktım da İncehesap yapıyormuş sanırım her Cuma gecesi oluyor mu bu?
Ben kırmızı rengini 370 TL gibi bir fiyata aldım gaming gecesinden. Her gece olucağını sanmam ama genelde olur.

Şimdi baktım da, "

Kasım ayı kampanyaları sebebi ile ara veriyoruz.​

En kısa zamanda görüşmek üzere..."​

yazıyor. Haftaya olmayacak sanırım. Bekleyip görelim umarım olur da alırım bir an önce çünkü dolar kuru ve yeni yılın yaklaşması beni korkutuyor fiyatlarda büyük artışlar olmadan almam gereken şeyleri almalıyım...

Yeni konular

Geri
Yukarı