ASUS TUF Gaming H3 mikrofonu nasıl aktif ederim?

GanymedeW

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Kulaklıklardan pek anlamam o yüzden buraya yazıyorum sorunumu. ASUS TUF Gaming H3 aldım ve kutunun içinden uzatma kablosu çıktı. Laptopum da tek jack girişi var. Kulaklıkta tek jack girişi varken uzatma kablosunun ucunda 2 jack girişi var bir mikrofon bir de kulaklık şeklinde. Uzatma kablosuna bağlayıp kulaklığı takınca mikrofon aktif olmuyor. Eğer uzatma kablosunu kullanmazsam mikrofon yine aktif olmuyor. Eğer uzatma kablosundaki mikrofon girişini takarsam da ses tek yerden geliyor ve sanırım mikrofon yine aktif olmuyor. İsterseniz fotoğraf atabilirim.

Kanka ben de dün aldım bu kulaklığı. Benim de laptopumda tek giriş var ama hem mikrofon hem de kulaklık için uygun. Ben taktığımda mikrofonu algılamadı, bir 5 saat uğraştım. Sonra bilgisayara format atınca çözüldü.

Kanka ben de dün aldım bu kulaklığı. Benim de laptopumda tek giriş var ama hem mikrofon hem de kulaklık için uygun. Ben taktığımda mikrofonu algılamadı, bir 5 saat uğraştım. Sonra bilgisayara format atınca çözüldü.
çok fazla yüklü dosya ve oyun var bilgisayarda format atamam ya. Ayrıca macbook dan denedim ve algıladı.

aga bende telefona ve diğer bilgisayarıma taktığımda algılamıştı hem mikrofonu hem kulaklığı.
acer nitro marka laptopum algılamadı format atınca algıladı sıkıntı olmadı

Yeni konular

Geri
Yukarı