ASUS TUF Gaming H5 Lite nasıldır?

Merhaba, 2 gündür forumda bakmadığım yer kalmadı ama bir sonuca varamadım. Kulaklığı bende aldım laptop da kullanıyorum. Micini daha yeni kullanabildim. Ancak yaka mikrofonu çalışıyor. Harici taktığımız mikrofona geçiş yapamıyorum maalesef. Harici mikrofonu kullanmak için herhangi bir ayar, değişiklik yaptınız mı? Veya siz laptop veya masaüstü hangisinde kullanıyorsunuz? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Diğer arkadaşında dediği gibi. Direkt kulaklığı taktım, çalıştı. Aklıma gelen tek şey ses kartındaki mikrafon açma kapama tuşu açık durumda mi?
Merhaba, 2 gündür forumda bakmadığım yer kalmadı ama bir sonuca varamadım. Kulaklığı bende aldım laptop da kullanıyorum. Mic'ini daha yeni kullanabildim. Ancak yaka mikrofonu çalışıyor. Harici taktığımız mikrofona geçiş yapamıyorum maalesef. Harici mikrofonu kullanmak için herhangi bir ayar, değişiklik yaptınız mı? Veya siz laptop veya masaüstü hangisinde kullanıyorsunuz? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Kulaklığı başka bir cihaza takıp test ettiniz mi ?

Son düzenleme:
Merhaba, 2 gündür forumda bakmadığım yer kalmadı ama bir sonuca varamadım. Kulaklığı bende aldım laptop da kullanıyorum. Micini daha yeni kullanabildim. Ancak yaka mikrofonu çalışıyor. Harici taktığımız mikrofona geçiş yapamıyorum maalesef. Harici mikrofonu kullanmak için herhangi bir ayar, değişiklik yaptınız mı? Veya siz laptop veya masaüstü hangisinde kullanıyorsunuz? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Ters takmış olabilirsiniz jakı

Yeni konular

Geri
Yukarı