ASUS TUF Gaming K1 RGB Mekanik hisli klavye nasıldır?

TReuy

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
ASUS TUF Gaming K1 RGB Mekanik hisli klavye kullanan var mı? İncehesap indirimlerinde 399 TL fiyata düşmüş. Görüntüsü çok hoşuma gitti. Mekanik değil ama ASUS kalitesinden şüphem olmadığı için çok kararsız kaldım. Bu alınır mı? Bu klavyeyi kullanan varsa yorumlarını çok merak ediyorum. Şimdiden teşekkürler.

Mekanik hisli bir klavye. Bu bütçede mekanik hisli klavye almak bence saçma olur. Mekanik hisli arıyorsan alınabilir. Bütçeniz nedir? Nasıl bir klavye istiyorsun?

Mavi switch kadar sesli olmasın ve bilek desteği olsun yeter klavyede aradığım başka bir kriter yok. Zorunlu değil ama üzerinde ekstra usb ve 3.5mm ses çıkışı olabilirse çok çok iyi olur benim için. Bütçe olarak da max 400TL düşünüyorum
400 liraya mekanik hisli bir klavye almanızı önermem.
Mavi switch olmasa kesinlikle almıştım bunu ancak mavi switch istemiyorum. Motospeed ck104 kullandım daha önce ve özellikle geceleri çok rahatsız ediyor.

@TReuy
Bu bütçede mavi switch dışında sadece Trust GXT 890 Cada var. Red switch kullanıyor fakat bilek desteği yok. Bilek desteği ile mavi switch mi istiyorsun yoksa bilek desteksiz red switchli klavye mi istiyorsun?

@TReuy
Bu bütçede mavi switch dışında sadece Trust GXT 890 Cada var. Red switch kullanıyor fakat bilek desteği yok. Bilek desteği ile mavi switch mi yoksa bilek desteksiz red switchli klavye mi istiyorsun?
Birkaç gündür forumda en çok bunu ve Redragon Dark Avenger klavyesine denk geldim ama belki farklı seçenekler bulabilirim araştırmaya devam ediyordum. Mekanik olmasının tuş tepki süresi hariç bir artısı var mıdır? Başlıktaki ürün istediğim her şeyi sağlıyor gibi.

500 TL'ye MSI GK50 Elite var. Meraknik hisli önermem. Mekanik alınacaksa da kaliteli Switch'leri olmasına önem verin. Benim dediğim klavye kailh white Switch'lere sahip ve bu Switch'ler Cherry'nin MX Silver ve Red switchlerinden sonra en kaliteli oyuncu Switch'leri.

Membran olarak K1 güzel klavye bence, tasarım olarak çok güzel. Arkadaşların dediği gibi mekanik klavye de alınabilir bu bütçeye ama şahsen ben Trust GXT 890'ın tasarımını sevmiyorum. Asus Tuf K3 sipariş ettim 600 liraya, 115 lira da Asus geri ödemesi var. Bu tarz kampanyaya denk gelirseniz 400-500 arasına mekanik klavye almanızı tavsiye edebilirim.

ASUS TUF Gaming K1 RGB Mekanik hisli klavye kullanan var mı? İncehesap indirimlerinde 399 TL fiyata düşmüş. Görüntüsü çok hoşuma gitti. Mekanik değil ama ASUS kalitesinden şüphem olmadığı için çok kararsız kaldım. Bu alınır mı? Bu klavyeyi kullanan varsa yorumlarını çok merak ediyorum. Şimdiden teşekkürler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı