ASUS TUF Gaming K3 alınır mı?

Şu an 1000 TL.

Gördüm fakat GittiGidiyor.com'dan almak istemedim. Satıcısını bilmiyorum bile.
Hocam sizi anlıyorum ama inanın paranıza yazık olur bence iptal edin. O fiyat bandında SteelSeries Apex 5 bile mevcut iken değmez.

Abi fiyatını geçtim klavye kötü mü yani işimi görmezmi bir sürü video izledim ve yorumları gayet iyiydi o yüzden aldım.

Kardeşim on numara klavye almışsın. Set olarak diğer ürünlerin yanında taş gibi duracaktır. Çekemeyenleri dinleme bilindik markalara güven. ASUS pişman etmez kapı gibidir.

Vallahi abi yazılan şeyleri görünce moralim bir tık düştü ne yalan söyleyeyim sistemimle takım olsun diye ASUS aldım zaten.

Kardeşim on numara klavye almışsın. Set olarak diğer ürünlerin yanında taş gibi duracaktır. Çekemeyenleri dinleme bilindik markalara güven. ASUS pişman etmez kapı gibidir.

Zaten kimse klavyeye kötü demiyor hocam ayrıca çekememezlikle ne ilgisi var? Burada bahsedilen şey klavyenin kötü oluşu değil fiyatı bandında o bütceye değer mi bunu belirtmek. Sonuç itibari ile 1300 TL gibi bir paradan bahsediyoruz. Cebimizden bir klavyeye o kadar para çıkıyorsa fiyatına deysin isteriz değil mi? Lütfen gereksiz yorumlarınızı kendinize saklayınız.

Çekemeyenleri dinleme bilindik markalara güven. ASUS pişman etmez kapı gibidir.

K60 RGB Pro lp klavyeyi 580 liraya aldım. Ben bu klavyeyi alırken 1000+ lira gibi bir piyasası vardı. İndirim kovalayınca denk geliyor illaki. 1000 liraya scope RX satıldı bir iki defa. Çekememezlik değil de günde 12 saat çalışıp kazanılan paranın çöpe gitmemesi için bir uğraş söz konusu :D

Vallahi abi yazılan şeyleri görünce moralim bir tık düştü ne yalan söyleyeyim sistemimle takım olsun diye ASUS aldım zaten.
Uzay endüstri malzemesinden yapılmış bir klavye, müthiş bir sağlamlığı var bilek desteği var makro atayabiliyorsun rgb desteği var ve özelleştirebiliyorsun zaten mekanik bir klavye ve red Switch oyunlarda en iyi tepki süresi onlarda ve blue ya göre sessiz. Burdaki arkadaşlara göre illa diğer yayıncıların kullandığı ürün kalite öbürleri kötü geliyor sanırım 🤭☺️ Ürünü güle güle kullan kardeşim pişman olmazsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı