ASUS TUF Gaming K3 F ve Home tuşu aydınlatması normalden farklı

wosvos72

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Üniversite Öğrencisi
Merhaba arkadaşlar klavyeyi ağustos'ta İtopya üzerinden almıştım. Son birkaç haftadır aydınlatmasında gözüme takılan bir detay vardı bugün bir şey denerken sorunu fark ettim. Klavyenin Home ve F tuşları normal RGB'ye göre farklı yanıyor örneğin tüm tuşların rbg olarak renk döngüsüne girdiği modda tüm klavye turkuaz iken Home tuşu yeşil oluyor daha hızlı döngüye giriyor klavye aydınlatmasını statik beyaza alınca Home tuşu turuncu, F tuşu pembe tonlarında oluyor. Ayrıca renk döngüsünde sarı olduğunda da F tuşu turuncu oluyor. Ufak bir detay ama gözüme çok takılmaya başladı. Bu sorun yazılımsal mı yoksa servise göndermem gerekli midir sizce fikir almak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, klavyeyi ağustos'ta İtopya üzerinden almıştım. Son birkaç haftadır aydınlatmasında gözüme takılan bir detay vardı bugün bir şey denerken sorunu fark ettim. Klavyenin Home ve F tuşları normal RGB'ye göre farklı yanıyor örneğin tüm tuşların rbg olarak renk döngüsüne girdiği modda tüm klavye turkuaz iken Home tuşu yeşil oluyor daha hızlı döngüye giriyor klavye aydınlatmasını statik beyaza alınca Home tuşu turuncu, F tuşu pembe tonlarında oluyor. Ayrıca renk döngüsünde sarı olduğunda da F tuşu turuncu oluyor. Ufak bir detay ama gözüme çok takılmaya başladı. Bu sorun yazılımsal mı yoksa servise göndermem gerekli midir sizce fikir almak istedim.

Sorunu çözdünüz mü, çözdüyseniz nasıl yaptınız? Benım de aynı sorun farklı 2 tuşta var.

Sorunu çözdünüz mü, çözdüyseniz nasıl yaptınız? Benım de aynı sorun farklı 2 tuşta var.

Merhaba hayır hala devam ediyor. Garantiye göndermekle uğraşmak istemediğim için sorun etmedim. O yüzden ne yazık ki çözümde bulamadım.

Merhaba hayır hala devam ediyor. Garantiye göndermekle uğraşmak istemediğim için sorun etmedim. O yüzden ne yazık ki çözümde bulamadım.

Aynı sorun bende de başladı, bende de a tuşu farklı yanıyor daha garanti kapsamı içerisinde 1.5 yıl içinde birden fazla tuşta olursa veya mekanik bir arıza olursa hedef garanti diyorum ben de.

Aynı sorun bende de başladı, bende de a tuşu farklı yanıyor daha garanti kapsamı içerisinde 1.5 yıl içinde birden fazla tuşta olursa veya mekanik bir arıza olursa hedef garanti diyorum ben de.

Ben garanti bittikten sonra gönderdim. 3500 TL'ye farklı bir klavye ile değişim önerdiler başka bir destekte de bulunmadılar. Bence garanti kapsamı içindeyken gönderin. Kronik bir sorun çünkü büyük ihtimalle yeni gelecek olanda da aynı sorun olacaktır. Şansınız varsa olmaz.

Ben garanti bittikten sonra gönderdim. 3500 TL'ye farklı bir klavye ile değişim önerdiler başka bir destekte de bulunmadılar. Bence garanti kapsamı içindeyken gönderin. Kronik bir sorun çünkü büyük ihtimalle yeni gelecek olanda da aynı sorun olacaktır. Şansınız varsa olmaz.
Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı