ASUS TUF Gaming K3 RGB açınca tiz ses geliyor

A.Aktan

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar hocalarım. 21'indeki indirimle ₺599'ye aldığım ASUS TUF K3 klavyeyle ilgili çok garip bir sorun yaşadım. Ürün çok güzel, çok beğendim. Switch'leri ve basma hissiyatı harbiden Premium bir ürün fakat üründe RGB ışıkların şiddetini arttırdıkça olan bir tiz ses sorunu var. RGB'yi kapattığımda sorun yok, ses falan gelmiyor. Fakat açtığımda yeniden devam eden bir ses. Sıfır üründe nasıl böyle bir sorun olabilir acaba? GamingGen'i aradığımda sorunu anlattım, bana direkt geri kargolayın, biz.de bakalım dediler. Ürünün fiyatının 2 katına çıktığını söyledim, onlara aynı ürünün sorunsuz olarak değişimini istediğimi de belirttim. Sizi mağdur etmeyiz, gerekli incelemelerden sonra bilgi vereceğiz dediler fakat içime kurt düştü.
Ürünü az önce Yurtiçi Kargo'ya geri verdim. Bakalım nasıl hareket edecekler. Bu ürünü alan çok kişi oldu bu forumda, acaba onlar da klavyelerini kontrol edebilirler mi?
İlgili soruna ait video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Zamanında bende başka bir üründe sorun yaşamıştım, arayıp söylememe ve kutunun içine '' ürün değişimi istiyorum'' notu bırakmama rağmen bana sormadan para iadesi yapılmıştı.

Aynı klavyeyi kullanıyorum alalı kaç ay oldu hatırlamıyorum en az 6 ayı var. Geri gönderdiğiniz iyi olmuş bir baksınlar ona göre değişim veya iade kabul ederler.

Siz söyleyince fark ettim aynı sorun bende de var fakat duymak için kulağımı yaslamam gerekiyor.
Kusura bakmayın 1 saatlik ban yemiştim. Hocam parlaklığı en son seviyeye getirip daha sonra yavaşça sıfıra getirdiğinizde gidiyor mu ses. Eğer öyleyse herhalde bu klavyenin kronik sorunu olabilir.

Kusura bakmayın 1 saatlik ban yemiştim. Hocam parlaklığı en son seviyeye getirip daha sonra yavaşça sıfıra getirdiğinizde gidiyor mu ses. Eğer öyleyse herhalde bu klavyenin kronik sorunu olabilir.
Evet hocam parlaklık seviyesi arttıkça artıyor. Ama dediğim gibi sesi duymak için klavyeye yaklaşmam gerekiyor. İşin garibi bir kere duydum ya şuan ledler kapalı olduğu halde ses kulağımda 😅

Evet hocam parlaklık seviyesi arttıkça artıyor. Ama dediğim gibi sesi duymak için klavyeye yaklaşmam gerekiyor. İşin garibi bir kere duydum ya şuan ledler kapalı olduğu halde ses kulağımda 😅
Bende ilk açtığımda yok gibiydi sonradan aura sync indirip ayarları falan yaptım. Bir anda farkettim yoksa cihazı çok beğendim. Umuyorum sizin ki tek seferlik bir şeydir.

Bende ilk açtığımda yok gibiydi sonradan aura sync indirip ayarları falan yaptım. Bir anda farkettim yoksa cihazı çok beğendim. Umuyorum sizin ki tek seferlik bir şeydir.
Hocam artmazsa eğer değişim iade düşünmüyorum. Çünkü uzun zamandır indirimde sert plastik kasa mekanik bekliyordum çınlama yüzünden, bu ilaç gibi geldi. RX SCOPE, XPG Summoner, K68 gibi klavyeleri hep çınlama yüzünden iade ettim.

Hocam artmazsa eğer değişim iade düşünmüyorum. Çünkü uzun zamandır indirimde sert plastik kasa mekanik bekliyordum çınlama yüzünden, bu ilaç gibi geldi. RX SCOPE, XPG Summoner, K68 gibi klavyeleri hep çınlama yüzünden iade ettim.
Hocam benim korkum sorunumu çözmek yerine para iadesi vb. yapmaları pek güvenemiyorum bu tip firmalara malum fiyatı iki katına çıkmış durumda acaba böyle bir karar verilirse haklarım nelerdir nasıl itiraz edebilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı