ASUS TUF GAMING K3 vs Cooler Master CK550 V2 RGB vs Cooler Master RGB CK721

Egelock

Centipat
Daha fazla  
ASUS TUF GAMING K3 AURA SYNC RGB OPTİK MEKANİK OYUNCU KLAVYE TÜRKÇE RED SWITCH fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da)

Cooler Master CK550 V2 RGB Red Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Sizce hangisi? Aradaki fiyat farkı 1400 lira. ASUS biraz daha göze hoş gözüküyor fakat Cooler Master F/P gibi. Anlayan varsa yardımcı olabilir mi? Sizce hangisi?

Cooler Master RGB CK721 CK-721-GKTR1-TU Red Switch Kablosuz Mekanik Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Bu da kablosuz sanırım. USB ile bağlanıyor. Çok emin değilim. Bu klavye hakkında da bilgisi olan varsa yardımcı olabilirse sevinirim. Bu üçü arasında kaldım. Fakat kablosuz klavyeye pek ısınamadım. İncelemesini izledim biraz küçük gibi.

Her neyse. Çok uzatmadan yardımcı olabilen veya başka mekanik ses çıkarmayan klavye önerisi olan varsa link atabilir. Klavyede ü, ç, i vs. gibi harfler olmasa da İngilizce klavye olsa da olur.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı