ASUS TUF Gaming laptopta format atılırsa Windows silinir mi?

Musa Dulkadir

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar. Bende ASUS TUF Gaming PC var. Bunu aldığımda FreeDOS gelmişti, daha doğrusu eniştem aldı Windows yükleyip gönderdi. Şimdi garantiye yollayacağım, format atacaklarmış. Format atılırsa Windows silinir mi? Tekrar kurmam gerekir mi? PC’nin normal işletim sistemi FreeDOS.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar arkadaşlar. Bende ASUS TUF Gaming PC var. Bunu aldığımda FreeDOS gelmişti, daha doğrusu eniştem aldı Windows yükleyip gönderdi. Şimdi garantiye yollayacağım, format atacaklarmış. Format atılırsa Windows silinir mi? Tekrar kurmam gerekir mi? Pc’nin normal işletim sistemi FreeDOS.

Format atmak demek Windows'u silip tekrar yüklemek demektir yani evet Windows'unuz silinir ama geri yüklenir.

Format atmak demek Windows'u silip tekrar yüklemek demektir yani evet Windows'unuz silinir ama geri yüklenir.
Kişisel verileri koruma kanunu kapsamında atılacak dediler. Benim bu konularda pek bilgim yok ondan soruyorum geri yükleyip gönderirler mi sence? Çünkü etkinleştirme anahtarımı internetten 30 tlye almıştık tek seferlikti büyük ihtimalle. Şu an saçmalıyor olabilirim ama cidden bu işten bu kadar anlıyorum ancak

Kişisel verileri koruma kanunu kapsamında atılacak dediler. Benim bu konularda pek bilgim yok ondan soruyorum geri yükleyip gönderirler mi sence? Çünkü etkinleştirme anahtarımı internetten 30 TL'ye almıştık tek seferlikti büyük ihtimalle. Şu an saçmalıyor olabilirim ama cidden bu işten bu kadar anlıyorum ancak.

Geri yüklerler yüklememe ihtimalleri yok ama deneme sürümü Windows kurabilirler.

Kişisel verileri koruma kanunu kapsamında atılacak dediler. Benim bu konularda pek bilgim yok ondan soruyorum geri yükleyip gönderirler mi sence? Çünkü etkinleştirme anahtarımı internetten 30 TL'ye almıştık tek seferlikti büyük ihtimalle. Şu an saçmalıyor olabilirim ama cidden bu işten bu kadar anlıyorum ancak.

Geri yükleseler bile bu deneme sürümü olacaktır yine aktifleştirmek zorunda kalacaksanız yani.

Etkinleştirmeyebilirler hem o aldığın kodlar tek kullanımlık yani sonradan kod alıp etkinleştirirsiniz.

Geri yüklerler yüklememe ihtimalleri yok ama deneme sürümü Windows kurabilirler.
Etkinleştirmeyebilirler hem o aldığın kodlar tek kullanımlık yani sonradan kod alıp etkinleştirirsiniz.
Geri yükleseler bile bu deneme sürümü olacaktır yine aktifleştirmek zorunda kalacaksanız yani.
Anladım çok teşekkürler. Gerekirse yeni key alırım sıkıntı yok zaten gayet ucuz. Benim için yeniden yüklemek sıkıntıydı sadece. Tekrardan çok teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı