Elektronik ASUS TUF Gaming M3 Aura Sync RGB mouse 249 TL

Bu mousenin ederi bu zaten 300 değil. İyi olmuş gerçek ederine gelmiş.

Şu an Deathadder essential kullanıyorum, orta tekeri sıkıntı çıkardığı için yeni mouse arayışındayım. Katar pro düşünüyordum, bu da güzel gibi. Hangisi daha iyidir? Oyun oynayan birisiyim, bu aralar özellikle cs oynuyorum. Ayrıca şu an kullandığımı yani Deathadder'ı aldığımda çok öneriliyordu, ama kronik sorunluymuş şu an önerilmiyor. Katar pro ve m3'ün herhangi bir kronik sorunu var mı?

Şu an Deathadder essential kullanıyorum, orta tekeri sıkıntı çıkardığı için yeni mouse arayışındayım. Katar pro düşünüyordum, bu da güzel gibi. Hangisi daha iyidir? Oyun oynayan birisiyim, bu aralar özellikle cs oynuyorum. Ayrıca şu an kullandığımı yani Deathadder'ı aldığımda çok öneriliyordu, ama kronik sorunluymuş şu an önerilmiyor. Katar pro ve m3'ün herhangi bir kronik sorunu var mı?

Katar Pro konusunu da paylaştım o da indirimde hocam şu an, ben ikisini de kullanmadım.

Sensör biraz çöp. Yani bayağı çöp aslında :d

Bir de ek olarak 100 IPS 20G değerlerine sahip. Fiyatı biraz daha düşmeli, şöyle bir 150 lira civarına mesela. Onun haricinde önceki fiyatına göre güzel indirim ama genel olarak biraz daha düşmeli.

Şuna ASUS en basitinden Pixart PWM3327 sensör koysa alınırdı ama yok işte :( Tasarımı vs de güzel mousenin, bir tek sensör çöp.

Asus Tuf m5 almak daha iyi olur bundan dolayı.

Geri
Yukarı