ASUS TUF Gaming M3 fare imleci ışınlanıyor

YunusEmre11

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
INTEL i3-12100F / RTX 3050 8GB OC / 480 GB NVME M2 SSD / 16 GB 3200 MHZ DDR4 RAM
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar fare ASUS TUF Gaming M3 ve tam 7 ay 15 gündür kullanıyorum. Sorunum mouse olur olmadık yerde ışınlanması. Belli yerlere ışınlanıyor. Mesela sağa sola çevirirken aniden yukarı ışınlanması gibi. Sorunumu araştırdım ve başka yaşayanlarda var. Çözümü bulamadım yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Çözümü buldum mouse Hz ini Armoury Crate ile 500e çektim ve düzeldi.

Son düzenleme:
Arkadaşlar fare ASUS TUF Gaming M3 ve tam 7 ay 15 gündür kullanıyorum. Sorunum mouse olur olmadık yerde ışınlanması. Belli yerlere ışınlanıyor. Mesela sağa sola çevirirken aniden yukarı ışınlanması gibi. Sorunumu araştırdım ve başka yaşayanlarda var. Çözümü bulamadım yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Çözümü buldum mouse Hz ini Armoury Crate ile 500e çektim ve düzeldi.
Kardeşim Allah senden razı olsun yarın a101 den ucuz mouse almaya gidecektim. Dediğin gibi 1000 mhz idi Armory Crate de onu 500 e çektim şuan bir sıkıntı yok. Çok sağolasın.

Kardeşim Allah senden razı olsun yarın A101'den ucuz mouse almaya gidecektim. Dediğin gibi 1000 MHz idi Armoury Crate'de onu 500'e çektim şu an bir sıkıntı yok. Çok sağ olasın.

Double Click sorunu ve basılı tutma sorunu yaşadım bir süre sonra bütçen olursa iyi bir mouse almanı öneririm pek uzun ömürlü değil TUF m3. Yardımcı olabildiysem ne mutlu.

Yeni konular

Geri
Yukarı