ASUS TUF Gaming M3 mouse 7000 DPI kadar çıkmıyor

Mizan93

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. ASUS TUF Gaming mouse satın aldım birkaç gün önce. Özelliklerinde 7000 DPI kadar yazıyor fakat yazılımını indirdim ayarlamaya çalıştım en fazla 5000 DPI kadar çıkıyor. Farklı bir ayarı mı var acaba benim bilmediğim?

dpi.png

Bir kaç gün önce hepsiburda'dan aldım, aynı şekilde ayarlarda 5000 dp gözüküyor. Farklı bir versiyonuna mı denk geldik diyecem ama kutusunda da 7000 dp diye belirtilmiş.

Bir kaç gün önce hepsiburda'dan aldım, aynı şekilde ayarlarda 5000 dp gözüküyor. Farklı bir versiyonuna mı denk geldik diyecem ama kutusunda da 7000 dp diye belirtilmiş.
asusla iletişime geçtim mail attım yanıt verdiler nisan ayı sonunda bu problemle ilgili bir güncelleme yayınlayacaklarmış takipte kalın

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam sorun uygulama kaynakli ise, video'da dikkat ederseniz 3:6sn den itibaren 7000 dp gözüküyor herkeste bu sorunun olmasi lazim. İnceleme 3 aylık eskide degil. Ayrica Hepsiburada yorumlarina baktim ayarlarda 7000 dp oldugunu belirten cok kisi var. Problem cok ilginç gercekten.
Bu arada kaydirma tuşunu ileri ittirirken sizde de ses problemi var mi? Hart hurt hareket ediyor resmen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam sorun uygulama kaynakli ise, video'da dikkat ederseniz 3:6sn den itibaren 7000 dp gözüküyor herkeste bu sorunun olmasi lazim. İnceleme 3 aylık eskide degil. Ayrica Hepsiburada yorumlarina baktim ayarlarda 7000 dp oldugunu belirten cok kisi var. Problem cok ilginç gercekten.
Bu arada kaydirma tuşunu ileri ittirirken sizde de ses problemi var mi? Hart hurt hareket ediyor resmen.
kaydırma tuşunda ses geliyor ama çok az bir ses geliyor gürültülü degil rahatsız edecek şekilde degil bi sıkıntı yok yani kaydırma tusunda bide benim aklıma takılan bi kaç kisiye denk gelmis böyle 5000 dp hatalı üretilenler bize denk gelmiş olabilir diye düsünüyorum

Arkadaşlar Güncelleme geldi sorun çözüldü bu linkten indirebilirsiniz son sürümü artık 7000 dpi kadar çıkıyor We'll be back.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı