ASUS TUF Gaming M3 RGB alınır mı?

flainn

Hectopat
Daha fazla  
Bu fareye internette rastladım ve baktığıma göre de iyi bir mouse ama size bir danışmak istedim çünkü altındaki optiği benim için çok önemli. Şu anda kulandığım mousenin optiği 2 ayda bozuldu ve oyunlarda ani dönüşler yapamıyorum, fare takılıyor. Acaba TUF Gaming M3 alsam aynı sorun olur mu? Ürün linki: ASUS TUF Gaming M3 RGB Gaming Mouse | ITOPYA

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu fareye internette rastladım ve baktığıma göre de iyi bir mouse ama size bir danışmak istedim çünkü altındaki optiği benim için çok önemli. Şu anda kulandığım mousenin optiği 2 ayda bozuldu ve oyunlarda ani dönüşler yapamıyorum, fare takılıyor. Acaba TUF Gaming M3 alsam aynı sorun olur mu? Ürün linki: ASUS TUF Gaming M3 RGB Gaming Mouse | ITOPYA

Beko2853'e katılıyorum hem daha az para neredeyse aynı keyif bir de Cooler Master düşün yani.

Kendim kullanıyorum İtopya'da 699TL verilmez hocam 699TL bu mouse için ben 250TL'ye almıştım Hepsiburada'da 308TL şu an yine de değmez 3325 10M sensörü var kötü bir sensör değil ama rakiplerinin gerisinde artı yanını söylemem gerekirse yazılım desteği oldukça iyi ve 1000Hz olmasıda gayet güzel bir özellik ben şu an memnunum ama sizi bilemem.

Geri
Yukarı