ASUS TUF Gaming M3 vs SteelSeries Rival 3

VendettaZxZ

Centipat
Merhaba bu hafta asus tuf gaming m3 ün hepsiburada da 250 tl olduğunu gördüm.sizce bu fiyata alınır mı? Paw 3325 Sensörü iyi mi? Ve Steelseries rival 3 500 tl ye değermi.Tutuşum fingertip gibi avuç içim mouse a değiyor.İyi günler

asus tuf gaming m3

Steelseries rival 3

Son düzenleme:
O ikisi yerine bu ikisinden bütçene uygun olanı alsan çok daha mantıklı bir karar vermiş olursun.

Hocam 2 değerlendirmesi var ürünün şahsen tercih etmem / delikli olmasi bazi kişileri rahatsız edebiliyor acaba başka önerebileceğiniz varmiydi

Oradaki değerlendirmeleri baz almayın derim. Ürün genel anlamda hem forumda, hem teknoloji meraklısı arkadaş ortamımda hem de Youtube kanallarında çokça tavsiye ediliyor. Özellikle 500 TL olan model konu sahibinin paylaştığı iki ürünün toplamına eşdeğer bir performansta diyebilirim. hem kullanılan sensör, hem hafiflik hem de esnek kablosu çok cazip kılıyor. 500 TL'ye kadar olan bütçelerde bu iki fareyi öneriyorum o nedenle. Delikli olması da alışılamayacak bir durum değil.

O ikisi yerine bu ikisinden bütçene uygun olanı alsan çok daha mantıklı bir karar vermiş olursun.

Rival 3 kullanıcısı olarak o fiyatları asla hak etmeyeceğini düşünüyorum.
Hocam 2 değerlendirmesi var ürünün şahsen tercih etmem / delikli olmasi bazi kişileri rahatsız edebiliyor acaba başka önerebileceğiniz varmiydi
Peki PAW3325 sensör iyi mi? ona göre karar vereceğim

Peki PAW3325 sensör iyi mi? ona göre karar vereceğim
IPS ve G değerleri günümüzde artık çok yeterli gelmemekte ama genel anlamda oyun oynarken yeterli düzeyde diyebilirim. Ama 3389 günümüzde gayet kabul gören, rekabetçi oyunlarda avantaj sağlayan bir sensördür. 3325'i 3'e katlıyor diyebilirim.

IPS ve G değerleri günümüzde artık çok yeterli gelmemekte ama genel anlamda oyun oynarken yeterli düzeyde diyebilirim. Ama 3389 günümüzde gayet kabul gören, rekabetçi oyunlarda avantaj sağlayan bir sensördür. 3325'i 3'e katlıyor diyebilirim.
Peki ASUS TUF Gaming m3'teki 100 IPS 20G hızlanma, 1000Hz rapor hızı ve 20 milyon tıklama ömrü ile F/P Ürünü mü Veya Bu Tarz küçük mouse öneriniz var mı? elim orta büyüklükte olduğu için küçük mouse kullanmayı seviyorum iyi aim alıyorum bu tarz mouselarda

Peki ASUS TUF Gaming m3'teki 100 IPS 20G hızlanma, 1000Hz rapor hızı ve 20 milyon tıklama ömrü ile F/P Ürünü mü Veya Bu Tarz küçük mouse öneriniz var mı? elim orta büyüklükte olduğu için küçük mouse kullanmayı seviyorum iyi aim alıyorum bu tarz mouselarda
Ben de orta ve küçük mouse tercih ediyorum senin gibi. M5'im halen kenarda duruyor ama hem M3 hem M5 maalesef rekabetçi oyunlarda geri planda kalıyorlar. Sana tavsiyem almışken bir kere alıp 3389 sensörlü olan Delux ürününü tercih etmen. 250 TL bandında tüm fareler M3 gibi olacaktır. Ama tabi Asus olmasının da bir güvencesi var garanti vb. konularda.

Geri
Yukarı