ASUS TUF Gaming VG247Q1A 23.8 Alınır mı?

Bütçe
3000 3500

RowiiBey

Decapat
Daha fazla  
Merhaba 3000 - 3500 Fiyat Aralığında 165Hz 1ms monitör arıyorum bunu buldum sizce iyi mi alınır mı? Veya bu fiyat aralığında daha iyisi var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba 3000 - 3500 Fiyat Aralığında 165Hz 1ms monitör arıyorum bunu buldum sizce iyi mi alınır mı? Veya bu fiyat aralığında daha iyisi var mıdır?

Alınmaz va panel.

Alınmaz VA panel.

Peki hocam atabilir misiniz güzel bir monitör 3000TL ve 3500TL aralığında.

Alınmaz va panel.
Kullanıyorum, ghosting vs. yaşamadım. Tek eksisi gerçek gecikmesinin 4 ms olması.

Hayır gayet ciddiyim.
IPS olan versiyonunu attım. Senin attığın model sadece 1ms değil sanıyordum
Tek eksisi gerçek gecikmesinin 4 ms olması.
Arkadaş bunu söyledi, kendisi kullandığı için ona inanıyorum. Alabilirsin ama yinede öneri yapayım.
Gigabyte olan güzel ama acer tam bilmiyorum.

Arkadaş bunu söyledi, kendisi kullandığı için ona inanıyorum. Alabilirsin ama yinede öneri yapayım.
Bu fiyattaki VA ve IPS'lerin neredeyse hepsi 1 ms mprt fakat 4 ms GtG. Asıl önemli olan GtG değeri, ben resmi sitesinden baktım benimkine.

Örneğin üstteki 3.6 ms civarı, alttaki 2 ms.

Son düzenleme:
Bu fiyattaki VA ve IPS'lerin neredeyse hepsi 1 ms mprt fakat 4 ms GtG. Asıl önemli olan GtG değeri, ben resmi sitesinden baktım benimkine.

Örneğin üstteki 3.6 ms civarı, alttaki 2 ms.
Yapacak bir şey yok. Arkadaşın attığı monitörde özellikle mprt yazıyordu. Benim attığımda yok sandım. Bu monitörlerin üstü 4.5k felan.

Geri
Yukarı